Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Półkolonia letnia 2023 w naszej szkole
2023-08-22

Półkolonia letnia 2023 w naszej szkole

W lipcu dla uczniów klas 1-3 w naszej szkole były zorganizowane się dwa turnusy półkolonii.

Uczestniczące w nich dzieci zostały zaproszone do różnorodnej aktywności, aby radośnie w grupie rówieśników spędzić czas wakacji. Były warsztaty z robotyki, warsztaty plastyczne, warsztaty z doświadczeniami, dzień sportu. Działaliśmy też w Ogrodzie Doświadczeń i w Centrum Wspinaczkowym. Jeden dzień na każdym turnusie przeznaczony jest na wyjście w góry. W tym roku byliśmy na Leskowcu i w Gorcach. W towarzystwie przewodników poznawaliśmy piękno otaczającej nas przyrody. Odwiedziliśmy też Zagrodę na Jedrzejkówce w Laskowej i Bajkę Pana Kleksa w Katowicach.
Każdego dnia  było losowane zadanie, aby uczulić dzieci na obecność drugiej osoby i przypomnieć, że czas wakacji nie zwalnia z czynienia dobra. Przez cały czas półkolonii czuliśmy nad sobą działanie Bożej Opatrzności, co pozwalało nam spokojnie i radośnie przeżyć ten czas.

s. Justyna Jeż

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły