Podsumowanie Krakowskiej Olimpiady Młodzieży 2016/2017
2017-11-06

Podsumowanie Krakowskiej Olimpiady Młodzieży 2016/2017

2 listopada odbyła się uroczysta gala podsumowująca współzawodnictwo w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2107. W gali uczestniczyły reprezentacje szkół, nauczyciele, dyrektorzy i przedstawiciele Miasta oraz honorowi goście.

Naszą szkołę reprezentowali: s. Aneta Szot, p. Jarosław Małysiak oraz Maria Miśniakiewicz i Jędrzej Miśniakiewicz - uczestnicy licznych zawodów, w tym wojewódzkich.

Krakowska Olimpiada Młodzieży to miejski program sportowy, który wzoruje się na Igrzyskach Olimpijskich. Celem programu jest rozbudzenie u młodzieży ducha rywalizacji sportowej opartej na całorocznym, uczciwym współzawodnictwie międzyszkolnym. Rywalizacja odbywa się na różnych poziomach wiekowych i jest organizowana
w konkurencjach indywidualnych, zespołowych oraz mini-grach.

Reprezentacja naszej szkoły odbierała nagrody za:

• 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej na 92 szkoły podstawowe
  • 4 miejsce w klasyfikacji dziewcząt, chłopcy zajęli 6 miejsce
  • 100% udziału w konkurencjach KOM.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przyczynili się to tego sukcesu oraz trzymamy kciuki i liczymy na Was w tym roku szkolnym.

Nauczyciele WF