Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Parada postaci literackich
2018-05-21

Parada postaci literackich

26 kwietnia 2018 roku w ramach Tygodnia Języka Polskiego odbyła się parada postaci literackich.

Udział w niej wzięli przedstawiciele klas szkoły podstawowej oraz nauczycielki  języka polskiego. Towarzyszyła nam, skrupulatnie fotografując przebieg niezwykle szalonej  imprezy, s. Aneta Szot. Barwny korowód przemaszerował uliczkami osiedla Kurdwanów,  uczniowie z pieśnią na ustach wymachiwali   transparentami z hasłami motywującymi do czytania książek, fantastycznych i nie tylko.  Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla przechodniów, którzy się na pewno zastanawiali, skąd w nas tyle entuzjazmu, ogromnej  radości i z sympatią nam machali. Wszyscy bawili się cudownie -  w znakomitych humorach, z poczuciem dobrze wypełnionej misji, wrócili do szkoły.

"Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego!"

Ula i Amelka, 7"a"

(Kopciuszek i jej macocha)

GALERIA

Polonistki

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły