Osiągnięcia Antosia Sroki
2021-11-30

Osiągnięcia Antosia Sroki

Antoś Sroka uczeń klasy II b talent muzyczny z pewnością odziedziczył po Rodzicach. Na swoim koncie ma już kilka nagród (zarówno indywidualnych jak i zespołowych).

Na XVIII Europejskim Integracyjnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej INTERMUZA - Sosnowiec 2021, pod dyrekcją artystyczną JACKA CYGANA piosenką "Ten świat to my" wyśpiewał sobie II miejsce

Podczas XV ogólnopolskiego Integracyjnego Festiwalu Tańca i Piosenki "Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna" - Chrzanów 2021 piosenką "Straszny budzik" Antek wyśpiewał sobie II miejsce.

Na tym samym XV ogólnopolskim Integracyjnym Festiwalu Tańca i Piosenki "Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna" - Chrzanów 2021 wyśpiewał sobie wraz z Rodzicami I miejsce w kategorii familijnej.

Tu  relacja i wywiad, którego Antek wraz z Rodzicami udzielił po festiwalu  "Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna" dla lokalnej TV. Polecam fragment od 2:15 do 3:50 ;)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, których na swoim koncie Antek z pewnością będzie miała jeszcze wiele!!!

Magdalena Chanek

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły