Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2021 w naszej szkole
2021-10-01

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2021 w naszej szkole

29 września każdy odwiedzający naszą bibliotekę szkolną został przebadany przez specjalistę...

Prof. dr hab. inż. specjalista bibliotekarz specjalnym termometrem badał gorączkę czytelniczą, zaglądając w oczy stwierdzał poziom niewyspania, potrzebę ciszy i spokojnej lektury, przeprowadzając krótki wywiad szukał odpowiedzi na pytanie jak wielką tęsknotę za lekturą mają czytelnicy – uczniowie i uczennice naszej szkoły. Każdy, kto odwiedził bibliotekę otrzymał >>receptę i poradę<<.

Codzienne głośne czytanie dziecku ćwiczy jego pamięć, rozwija wyobraźnię, poprawia koncentrację, wspiera rozwój psychiczny, wzmacnia poczucie własnej wartości, ułatwia naukę i pomaga odnieść sukces w szkole.

Piotr Figura

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły