OBÓZ SPORTOWY NAZARET WAKACJE 2017
2017-04-05

OBÓZ SPORTOWY NAZARET WAKACJE 2017

Miejsce: Gilowice - Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Beskidek.
Termin: 16-23 lipca 2017 (8 dni).
Koszt: 1000 zł (płatne w dwóch ratach: 1 rata- 300 zł do końca kwietnia, 2 rata 700 zł do 23.06).
Zapisy: u nauczycieli w-f do wyczerpania miejsc.
Opieka: Nauczyciele wychowania fizycznego.

Zapraszamy na obóz wakacyjny.
Gilowice
-spokojna miejscowość na Podbeskidziu położona w malowniczej części Kotliny Żywieckiej u stóp Beskidu Małego. Czyste, górskie powietrze oraz bliskość interesujących obiektów turystycznych, sportowych i kulturowych jest atutem tego miejsca.
Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Beskidek (www.beskidek.pl)
Teren ośrodka to świetne miejsce dla najmłodszych gości. Na ogrodzonym obiekcie znajduje się basen, miejsca do gier i zabaw ruchowych (boiska, plac zabaw). Przy pobliskiej szkole podopieczni będą korzystać z sali gimnastycznej oraz orlika, któremu towarzyszy nowoczesny plac zabaw. Do dyspozycji mamy również kawiarnię w której wieczorami będą odbywać się dyskoteki, dwa zadaszone grille oraz wszelkie udogodnienia potrzebne do aktywnego spędzania czasu. Zakwaterowanie w 2, 3, 4 i 5 osobowych pokojach hotelowych w pełni wyposażonych (łazienki, tv, itp.).

Atrakcje:
- codziennie zajęcia sportowe (dyscypliny indywidualne oraz gry zespołowe), w przerwach zajęcia rekreacyjne na basenie,
- podział na grupy ze względu na wiek,
- liczne zawody i konkursy sportowe z nagrodami (piłka nożna, siatkówka, 2 ognie, palant, wyścigi, itp.)
- wycieczka do górskiego Aquaparku i parku linowego położonych na wysokości 750 m. n.p.m. (www.kocierz.pl)
- piesza wycieczka górska z przewodnikiem (przedstawienie historii oraz kultury regionu),
- całodniowa wycieczka do parku rozrywki „Energylandia” w Zatorze.
- wycieczka autokarowa: Park Habsburgów w Żywcu, Mini ZOO, Muzeum etnograficzne, rejs statkiem po jeziorze żywieckim, wyjazd kolejką na górę Żar,
- gry i zabawy świetlicowe oraz na sali gimnastycznej,
- gra terenowa z zadaniami, ognisko oraz dyskoteka,
- wieczory filmowe.

Cena zawiera:
- zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku,
- transport autokarowy,
- opiekę instruktorską, wychowawczą,
- zajęcia dodatkowe,
- bilety wstępu oraz koszty wynajęcia obiektów sportowych,
- nagrody, dyplomy na zakończenie obozu.
Nie zawiera:
-słodyczy i własnych „zachcianek” uczestników obozu :)
KONTAKT:
Jarosław Małysiak