Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Obóz narciarski Kluszkowce 2018
2018-02-21

Obóz narciarski Kluszkowce 2018

W pierwszym tygodniu ferii 10-16 lutego 2018 roku odbył się obóz narciarski dla uczniów naszej szkoły.

Nocowaliśmy w pensjonacie "Wolski" w miejscowości Mizerna, a umiejętności narciarskie szlifowaliśmy na stoku w Kluszkowcach.

Telegraficzna relacja z pobytu:

SOBOTA. Zbiórka (parking Dekada) i wyjazd z Krakowa. W drodze omówienie spraw dotyczących organizacji i bezpieczeństwa podczas wyjazdu. Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiad. Wyjście na narty, podział na grupy, zajęcia oswajające na stoku. Kolacja, zajęcia organizacyjne, plastyczne, omówienie regulaminów i dekalogu narciarza.

NIEDZIELA. Gimnastyka poranna; zajęcia narciarskie (nauka i doskonalenie jazdy), spacer po okolicy, udział w Mszy Świętej w Maniowy. Zajęcia na hali sportowej (rywalizacja w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, badmintona, tenisa stołowego).

PONIEDZIAŁEK. Gimnastyka poranna; zajęcia narciarskie, nauka i doskonalenie jazdy na nartach. Podchody terenowe z zadaniami. Wieczorne zajęcia na sali fitness, siłownia, tenis stołowy - "bieganiec", rozgrywki piłkarzyków, dart.

WTOREK. Gimnastyka poranna. Zajęcia narciarskie (doskonalenie jazdy na nartach). Po południu analiza video umiejętności narciarskich, spacer po okolicy (zakupy). Zajęcia na hali sportowej (gry i zabawy ruchowe - indywidualne i drużynowe). Jazda na łyżwach.

ŚRODA. Wycieczka do Zakopanego (spacer po Krupówkach, zakup pamiątek, Msza Święta, zabawy w aquaparku), popołudniowo-wieczorne zajęcia narciarskie, zajęcia w klubie fitness.

CZWARTEK. Gimnastyka poranna; zajęcia narciarskie (doskonalenie jazdy na nartach, zawody - slalom). Kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Zajęcia na hali sportowej (gry i zabawy ruchowe - indywidualne i drużynowe). Podsumowanie zimowiska, wręczenie nagród i dyplomów za zawody sportowe oraz konkurs czystości.  Pakowanie, porządkowanie pokoi.

PIĄTEK. Zajęcia narciarskie (doskonalenie jazdy na nartach). Powrót do Krakowa.

Wszyscy wróciliśmy z bagażem nowych umiejętności i doświadczeń, wspomnienia i wspólne przygody pozostaną na długo w naszej pamięci :)

Zapraszamy na film oraz do >>galerii<<
Krzysztof Iwaszczyszyn, Jarosław Małysiak

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły