Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Nadzwyczajny  Jubileusz Miłosierdzia
2015-08-31

Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia

Ojciec Święty Franciszek, w tym roku ogłosił NADZWYCZAJNY JUBILEUSZ MIŁOSIERDZIA. Rozpocznie się on 8 grudnia 2015 i będzie trwał do 20 listopada 2016.

W naszej szkolnej kaplicy, w każdy piątek, o godz. 15:00 będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencjach, które można będzie wrzucić do skrzyneczki wystawianej w piątek rano na Holu. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W MODLITWIE!!! Z wielką radością informujemy również, że w pierwsze piątki miesiąca w naszej kaplicy będzie możliwość uczestnictwa we Mszy Św. o godz. 15:00. Prosimy jednak aby wcześniej, w swojej parafii przystąpić do Sakramentu Pokuty, bo tu na miejscu nie będzie takiej możliwości. Rozpoczynamy już w najbliższy piątek 4 września!
s. Judyta

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły