MUSICAL CHARYTATYWNY 2019
2019-02-06

MUSICAL CHARYTATYWNY 2019

W imieniu uczniów koła teatralnego gimnazjum oraz klasy 3B, mamy przyjemność zaprosić Państwa na musical pt.” HEROES”.

Odbędzie się on w czwartek 14 lutego, o godz. 18:00 w Sali Teatralnej.

Przewidziane jest coś dla ciała i dla ducha. W programie musical oraz słodka kawiarenka.

Od poniedziałku 11 lutego, w holu Szkoły Podstawowej będzie można nabyć bilety za symboliczną kwotę 2 zł. Sprzedaż biletów przewidziana jest w godzinach: 7:30 - 8:15 oraz od 11:45 - 16:00.

CEL JEST WZNIOSŁY! Pieniądze ze sprzedaży biletów oraz słodkości w kawiarence zostaną przekazane na rzecz dzieci z krakowskiego hospicjum ALMA SPEI.

Podczas musicalu będzie również możliwość złożenia datków do puszek trzymanych przez wolontariuszy. Z całego serca zachęcamy do włączenia się w dzieło pomocy i okazanie serca potrzebującym dzieciom w tym szczególnym dniu.

>>>PLAKAT<<<

Serdecznie zapraszamy,