Mistrzostwa Krakowa w badmintonie 2023
2023-11-07

Mistrzostwa Krakowa w badmintonie 2023

W piątek 27 października w hali Com Com Zone w Nowej Hucie odbyły się Mistrzostwa Krakowa w badmintonie.
W kategorii Igrzyska Dzieci, czyli klasy 4-6 w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży naszą szkołę reprezentowały drużyny składające się z osób, które zajęły najwyższe miejsca w szkolnych eliminacjach.

Chłopcy w składzie: Iwo Iwaszczyszyn 6a, Tytus Pająk 6b i Jan Gątkiewicz 6a po emocjonującej walce wyszli z grupy eliminacyjnej, następnie przegrali półfinał. Ostatecznie zajęli wysokie 3 miejsce i otrzymali pamiątkowe medale i statuetkę.

Dziewczęta w składzie: Karolina Stachoń 6a i Klara Waśkiewicz 6b wygrały swoją grupę eliminacyjną, następnie odpadły z dalszej rywalizacji w ćwierćfinale. Niewiele zabrakło do gry w półfinale i rywalizacji o medale.

Wszystkim należą się duże słowa uznania za walkę i gratulacje za osiągnięte wyniki.

Ze sportowym pozdrowieniem Krzysztof Iwaszczyszyn, Jarosław Małysiak.