Mini koszykówka 2017 / 2018
2018-01-05

Mini koszykówka 2017 / 2018

W grudniu odbyły się Mistrzostwa Krakowa w Mini Koszykówce- Igrzyska Dzieci w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

Nasza reprezentacje awansowała do najlepszej czwórki Krakowa pewnie wygrywając eliminację, a w półfinałach ulegając tylko przyszłemu mistrzowi -SP113 różnicą zaledwie jednego punktu. Mecz o finał z SP 100 był również bardzo wyrównany. Niestety końcówka spotkania należała do naszego rywala i ostatecznie zostaliśmy pokonani (16:13). Na szczęście to nie zgasiło ducha i motywacji w drużynie. Zaowocowało to pewnym zwycięstwem z naszym sąsiadem SP 162 (15:6) oraz zdobyciem trzeciego miejsca wraz z wymarzonymi medalami dla zawodników.

            Na szczególne wyróżnienie zasługuje gra naszych "zawodowców" J Łukasza Siemieńca, Mateusza Wrony i Tymoteusza Pogorzelskiego, ale bez zaangażowania reszty drużyny ten sukces nie byłby możliwy. Jeszcze raz gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Skład drużyny:

Jakub Juszczak, Michał Poręba, Wiktor Musiał, Tymoteusz Michałowski - klasa 5A

Tymoteusz Pogorzelski, Michał Pytko, Mikołaj Ługowski, Gerard Ciernia, Szymon Gładysz - klasa 6A

Łukasz Siemieniec (C), Mikołaj Wrona, Mikołaj Lechowicz, Jakub Pazowski, Jakub Franczak, Mateusz Rudowski  - klasa 6B

Michał Bajor - klasa 7A

Antoni Łuczak - klasa 7B


Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły