Konkurs religijno – plastyczny
2016-01-11

Konkurs religijno – plastyczny

Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie ogłasza konkurs religijno – plastyczny:
„Spełniam uczynki miłosierdzia względem ciała i duszy, bo chcę naśladować Boga, mojego Ojca”.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I - IV Szkoły Podstawowej i będzie przebiegał w dwóch grupach wiekowych:

klasy I - II oraz klasy III - IV.

Każdy uczestnik konkursu wykonuje indywidualnie jedną pracę w formacie nie mniejszym niż A3, stosując wybrane przez siebie techniki plastyczne takie jak: rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.

Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych.

Przy ocenie prac konkursowych będą brane pod uwagę - obok wartości artystycznych - przede wszystkim samodzielność wykonania oraz wkład pracy dzieci.

Etap szkolny konkursu odbędzie się w środę 2 marca kiedy to komisja konkursowa wybierze po 5 prac z każdej grupy wiekowej i wytypuje je do etapu dekanalnego. Prace podpisane na odwrocie należy składać do s. Judyty do końca lutego.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie!!!

s. Judyta