Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Koło informatyczne w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego
2020-09-03

Koło informatyczne w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Drodzy Uczniowie / Rodzice
W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej i poszukuje uczniów zdolnych, zainteresowanych rozwijaniem umiejętności informatycznych w zakresie algorytmiki i programowania.
Dla uczniów chętnych prowadzone będzie koło informatyczne w ramach projektu. W tym roku szkolnym zajęcia zostały zaplanowane dla klas 6a i 6b.
Zajęcia koła informatycznego będą odbywać się w piątki 13:05 – 14:50 od początku października do końca maja i będą one obowiązkowe dla uczniów, którzy na nie się zapiszą. W dniach 8-11 września w holu szkoły zostanie wywieszona lista do wpisywania uczniów chętnych wziąć udział w zajęciach.
Liczba miejsc ograniczona.

Małgorzata Handzel

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły