Inauguracja wędrówek Koła Turystycznego w roku szkolnym 2017/2018
2017-10-10

Inauguracja wędrówek Koła Turystycznego w roku szkolnym 2017/2018

30 września w piękną, słoneczną pogodę Koło Turystyczne wędrówką na Wysoką w Pieninach rozpoczęło trzeci rok swojej działalności.

W wyjściu brali udział stali uczestnicy wyjść, jak i nowi członkowie koła. Najmłodszymi uczestnikami byli trzymiesięczna Helenka i roczny Ignaś,  niesieni wytrwale przez swoje mamy. W słońcu i miłej atmosferze, czasami szukając własnych ścieżek, bo te wyznaczone opanowało błoto, mijaliśmy Rezerwat Białej Wody,  kierując się w stronę Wysokiej - najwyższego szczytu Pienin i następnie do schroniska pod Durbaszką. Na całej trasie towarzyszyły nam piękne, już jesienne widoki.

Tak szczególnie należy pogratulować wytrwałości młodym turystom z naszej grupy, którzy dzielnie i z uśmiechem pokonywali trudy wędrówki.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z naszego wyjścia.

s. Justyna