GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA 2021
2021-11-30

GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA 2021

Uczniowie klasy 5b serdecznie zapraszają do udziału w akcji "Gwiazdka dla chorych i starszych zwierzaków" organizowanej przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Szczegółowe informacje można znaleźć na >>stronie<<

Prezenty dla piesków i kotków (w szczególności dobrą jakościowo karmę, ale także koce, ręczniki, zabawki) można składać w świątecznej budzie dla psa, która od 06.12.21r. do 22.12.21r. będzie ustawiona w holu szkoły.
Zapraszamy!

Wyszczególnione marki karm:

Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life,
Cosma, catz finefood, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Felix, Feringa, Fitmin, Hill's, Happy Dog, Gourmet Gold, Josera, Lukullus, Miamor, Mac's, Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Terra, Canis, Wild Freedom.

Urszula Pytlowana