Głosuj na NASZĄ PISANKĘ
2018-03-19

Głosuj na NASZĄ PISANKĘ

Głosować można codziennie od 17 do 23 marca w Centrum Handlowym „Serenada”, poprzez wrzucenie "wizytówek" do urn, stojących przy pisance. Formularze będą dostępne w Infopunkcie na Placu Spotkań w Centrum „Serenada”. Szkoła, której autorska pisanka otrzyma największą ilość głosów, wygrywa wspaniałe nagrody multimedialne.

Warunkiem przystąpienia do konkursu było stworzenie projektu pisanki wielkanocnej. Spośród wszystkich nadesłanych prac wyłonionych zostało 15 szkół. Prawdziwa rywalizacja o zwycięstwo odbyła się w dniu 16 marca. W tym dniu Plac Spotkań w Centrum Serenada zmienił się w pracownię artystyczną. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Alicja Adamska, Ewa Sionek, Magdalena Juras, Maria Ziarkowska, Zuzanna Niedziela, Anna Sadowska, Anna Janikowska, Adrianna Żurek, Zofia Nowosad i Milenia Pogodzińska stworzyła "przecudnej urody" półtorametrową pisankę wykonaną z około 1000 ręcznie wycinanych, składanych i malowanych papierowych stokrotek. Wielkie uznanie za wytrwałość, pracowitość i niezwykłe poczucie estetyki i piękna.

Joanna Dywan