Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Dzień Sportu 2017
2017-06-22

Dzień Sportu 2017

Dzień sportu w szkole podstawowej za nami.

We wtorek klasy 1-3 rywalizowały w różnych konkurencjach ze swoimi kolegami i koleżankami w tym samym roczniku. Były "Dwa ognie", przeciąganie liny, wyścigi rzędów no i oczywiście mecz piłki nożnej. Wszystkie klasy zostały nagrodzone piłkami i słodkościami.

W środę został rozegrany Turniej Piłki Nożnej dla Klas 4-6. Chłopcy rywalizowali w dwóch grupach z których do półfinału awansowały 4 najlepsze drużyny. Dziewczyny rywalizowały w jednej grupie w systemie "każdy z każdym".

Przechodni Puchar Mistrzów Szkoły zdobyły drużyny klasy 6A - chłopców i 5B - dziewcząt. Drugie miejsce wywalczyła klasa 5A u chłopców i dziewcząt, a podium zamykały drużyny chłopców i dziewcząt z klasy 4A. Królami strzelców zostali Michał Pytko (5A) i Marysia Musiał (5B), a najlepsi bramkarze turnieju to: Szymon Szczęsny (6A) i Kamila Kania (5B).

Zakończyły się również rozgrywki "Piłkarzyków"

Chłopcy:

1 miejsce - Jakub Kierznowski, Aleksander Zieliński (6B),
2 miejsce - Szymon Szczęsny, Michał Bajor (6A)

3 miejsce - Michał Merynda, Jakub Dyl (6A)

Dziewczęta

1 miejsce - Agnieszka Dudek, Zofia Bernacka (6A),
2 miejsce - Gabriela Liszka, Magdalena Juras (6B)

3 miejsce - Monika Czopik, Konstancje Kozińska (6A)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji.

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły