Dzień Nauczyciela
2015-11-15

Dzień Nauczyciela

14 października 2015 roku obył się niecodzienny Dzień Nauczyciela.

Dla umilenia nauczycielom jak i uczniom tego dnia w szkole, s. Agata Bielak oraz pani Joanna Przybyłowska zorganizowały specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Pozytywnie nastawieni Pedagodzy oprócz uczestniczenia w programie, mogli posłuchać utalentowanych muzycznie uczniów: Magdaleny Rodzeń, Kacpra Skoczylasa, Lilianny Ludomirskiej i Ani Zemły, Macieja Ozgi, Łukasza Ćwioro, Jana Aleksandrowicza i Mikołaja Mendaka. Wystąpili dla nas również Dance Nazaret, a członkami tanecznej formacji byli: Julia Powązka, Gabrysia Woźniak, Kinga Widłak, Eryk Faracik, Maciej Zając oaz Łukasz Ćwioro. Wygrane drużyny: Pan Rafał Pieżga i Pani Urszula Kozińska,  Pani Urszula Pytlowana i Pani Joanna Dywan, Pani Małgorzata Mech i s. Aneta Szot zostali nagrodzeni biletami do filharmonii z osobą towarzyszącą, ufundowanymi przez s.Dyrektor et company. Nagrody wręczyli prowadzący tego programu Jakub Ćwierz i Magdalena Szlachta. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę! :) Magdalena Szlachta(uczennica klasy IIIb gimnazjum)

s. Agata Bielak