Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE 2A - 2018
2018-06-13

DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE 2A - 2018

Maj jest pięknym miesiącem i zapewne nie bez powodu Święto Mamy obchodzimy właśnie w tym miesiącu, gdy zaczynają zielenić się łąki, a w ogródkach zakwitają kwiaty.

Zapewne po to, by je zerwać i podarować tym, których kochamy najbardziej na świecie. Dzień Mamy
i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Mamie
i Tacie należy się tego dnia dużo miłości, przytuleń i całusów. Właśnie z tej okazji gościliśmy w naszej klasie ukochanych Rodziców... Były kochane Mamusie i nasi wspaniali Tatusiowie, dużo radości,  braw i wzruszeń... Zaprezentowaliśmy naszym wyjątkowym gościom  wesoły program artystyczny o trochę tajemniczym tytule "Leśna opowieść". Były wiersze, piosenki, taniec Ciapa la galeina do muzyki Balli di Gruppo. Daliśmy z siebie wszystko! Były też niespodzianki od serca dla naszych cudownych Rodziców, zdjęcia i wiele radosnych wspomnień z Zielonej Szkoły.

"Kochamy Ich oboje, bo mamy Ich tylko dwoje!"

>>>zapraszamy do galerii<<<

s. Aneta

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły