Dzień Klasyków Wiedeńskich
2018-05-07

Dzień Klasyków Wiedeńskich

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Dniu Klasyków Wiedeńskich, który odbędzie się 17 maja 2018 r.

Przed południem odbędą się konkursy wiedzy o kompozytorach  ( w formie quizu na tabletach) oraz

" Jaka to melodia" z utworami muzyki klasycznej - do konkursów zapraszamy reprezentacje klas ( 2-3 osoby z klas 4 - 3 gim).

>>>Materiały<<<

Klasy 1-3 będą mogły skorzystać z lekcji walca prowadzonej przez tancerzy z naszej szkoły.

Podczas przerw będzie można posłuchać muzyki klasycznej oraz potańczyć walca:)

W szkole będą obowiązywać eleganckie stroje ( dziewczyny długie suknie lub spódnice, chłopcy przynajmniej eleganckie koszule, a jeśli ktoś ma to fraki J

O 17:30 razem z Panią Ewą Daczkowską z Towarzystwa Muzycznego zapraszamy na Wieczór Walca Wiedeńskiego podczas którego posłuchamy walców na skrzypcach i fortepianie w wykonaniu uczniów Towarzystwa Muzycznego oraz zobaczymy pokaz tańca.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy

Ewa Daczkowska, Joanna Dywan, Joanna Przybyłowska