Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

Dzień Dziecka 2018 kl. 1-3
2018-06-12

Dzień Dziecka 2018 kl. 1-3

Dnia czerwca pierwszego
dzieckiem można nazwać każdego!
Czy wy wiecie, czy wy wiecie, Ile dzieci jest na świecie? Kto by to policzyć mógł, Tyle serc, i rąk, i nóg? A choć dzieci jest tak dużo, Wszystkie wspólnej sprawie służą, Wszystkie pragną, pragną z całych sił, Żeby świat szczęśliwy był.

1 czerwca to chyba obok urodzin i "gwiazdki" najbardziej lubiany przez dzieci dzień w roku. I to nie tylko ze względu na wspaniałe prezenty, ale przede wszystkim przepyszną zabawę i radosną atmosferę, które towarzyszą wszystkim w tym wyjątkowym dniu.                 W naszej szkole, jak zwykle niezastąpieni okazali się rodzice. To oni zorganizowali część zabawową dla dzieci z klas 1-3. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni i zamku, obejrzeć wspaniały pokaz robienia baniek mydlanych i sztuczek magicznych. Największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek, najbardziej wytrwali stali w godzinnej kolejce. Animatorzy zorganizowali zabawy, tańce                 i konkursy sportowe, można było wyczarować sobie z baloników najprzeróżniejsze rzeczy. Na koniec wszyscy zajadali się balonowymi lodami, a nad nimi krążyły tęczowe bańki mydlane. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.

...Śmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego, co chcecie...

>>galeria<<

s. Aneta

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły