Dedykowane paczki mikołajkowe 2017
2017-12-12

Dedykowane paczki mikołajkowe 2017

W imieniu organizatorów akcji - SU, klasy VI "b" i III "b" Gim. - Dyrekcji, całej społeczności szkolnej, a przede wszystkim podopiecznych Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ułanów 25

serdecznie dziękujemy za udział w akcji
"Dedykowane paczki mikołajkowe".

Pomysł spotkał się z wielką aprobatą i ogromnym zainteresowaniem. Wszyscy podopieczni fundacji zostali obdarowani zgodnie ze swoimi potrzebami i marzeniami. Paczki były wspaniałe! Uczniowie, którzy wraz z Siostrą Dyrektor pojechali , by przekazać przygotowane przez Państwa upominki, wrócili bardzo poruszeni. Obdarowywanie, a zwłaszcza cudowne reakcje otrzymujących podarunki mikołajkowe , były dla nich źródłem ogromnych wzruszeń i refleksji.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wizyty reprezentantów naszej szkoły w Domu Pomocy Społecznej.

Urszula Pytlowana