Drodzy uczniowie!

Zapraszam Was do korzystania z zasobów biblioteki szkolnej SP 164, w której znajduje się blisko 20 tys. woluminów (książek, audiobooków, filmów, płyt z muzyką).
Wszystko to czeka na Was w dużym klimatyzowanym pomieszczeniu, do którego prowadzą nasze drogowskazy.

Każdy uczeń szkoły jest automatycznie czytelnikiem biblioteki i powinien zapoznać się z jej regulaminem, który jest dostępny >TUTAJ<

W bibliotece można również pracować na komputerze. Regulamin korzystania ze stanowiska komputerowego znajduje się >TUTAJ<

Zanim odwiedzicie bibliotekę możecie skorzystać z e-biblio.
Jest to platforma, dzięki której Wasza droga do biblioteki szkolnej znacznie się skróci.

Do e-biblio macie bezpośredni dostęp z uczniowskiego konta w LIBRUS Synergia.
Wystarczy po zalogowaniu wybrać opcję KSIĄŻKI i z rozwiniętego menu przejść do e-biblio (biblioteka).

Podczas pierwszego logowania konieczna jest akceptacja regulaminu.

Na platformie e-biblio możecie monitorować swoje wypożyczenia, przeglądać katalog biblioteki i rezerwować książki!

Serdecznie zapraszam do korzystania z Biblioteki Szkoły Podstawowej nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie.