2017-12-13

Konkurs biblijny "Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE"

Biblia mini 20174

17 listopada 2017 w naszej szkole odbył się szkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego.
Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, zakwalifikowali się do etapu rejonowego!
Gratulujemy:
Kubie Kierznowskiemu, Bartkowi Barańskiemu i Marysi Ziarkowskiej z kl. VIIB, Krzyśkowi Majczakowi z kl.VIB, Adzie Żurek, Klaudii Koniecznej, Asi Pliś z kl. VA, Małgosi Soleckiej z kl. VB i Frankowi Pogorzelskiemu z kl. IVB.

s. Judyta
2017-11-26

Konkurs „Bezpieczna Sieć”

Bezpieczna sieć mini.

Małgorzata Handzel
2017-11-13

Małopolskie dyktando niepodległościowe - 2017

flaga Polski mini

Z przyjemnością informujemy, że finalistami Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” zostali:
Konstancja Kozińska z kl. VII „a”
Emilia Małysa z kl. V „a”
Marta Maciuszek z kl. VI „a”
Jakub Irzyński z kl. III „a” gimnazjum

Serdecznie gratulujemy wiedzy, zapału, znajomości reguł ortograficznych i wyjątków. Życzymy sukcesów w potyczkach ze słowem i historią w kolejnych latach.

Polonistki
2017-11-09

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Dzieci w Szachach 2017

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów.

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn Przeczytaj całość
2017-11-06

Podsumowanie Krakowskiej Olimpiady Młodzieży 2016/2017

2 listopada odbyła się uroczysta gala podsumowująca współzawodnictwo w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2107. W gali uczestniczyły reprezentacje szkół, nauczyciele, dyrektorzy i przedstawiciele Miasta oraz honorowi goście.

Nauczyciele WF Przeczytaj całość
2017-09-30

II miejsce dziewcząt w biegach przełajowych

biegi przełajowe 2017

Wielkie gratulacje dla dziewcząt, które wywalczyły srebrny medal w sztafetowych biegach przełajowych w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży (na 20 startujących szkół podstawowych).

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn Przeczytaj całość
2017-06-22

Małopolski konkurs Języka Angielskiego 2016/2017 – Finał

angielski

W tegorocznym Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego tytuł finalisty uzyskała Nicole Jączek z klasy 5a.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Domańska
2017-06-22

THE BIG CHALLENGE 2017

big challenge

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się edycja ogólnoeuropejskiego konkursu języka angielskiego The Big Challenge, w którym uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki.

Magdalena Domańska Przeczytaj całość
2017-05-11

V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

nuty

Dnia 25 kwietnia 2017 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej, który -już po raz piąty- był zorganizowany przez szkołę Sióstr Augustianek, a patronował mu biskup Grzegorz Ryś. Tegoroczny temat był związany z osobami świętych oraz błogosławionych.

Katarzyna Więckowska Przeczytaj całość
2017-05-11

XIII turniej szachowy im. Bogdana Śliwy

szachy 2017

Wielki sukces odniósł Franciszek Kozłowski na XIII turnieju poświęconym pamięci arcymistrza Bogdana Śliwy. Franek zgromadził 5,5 pkt w 7 partiach i zwyciężył w grupie "C" !!!
>>wyniki<<
Dzielnie walczył w grupie "D" Xawery Dyląg, zgromadził 4 punkty w 7 partiach.
>>wyniki<<

Bartłomiej Wiejaczka
2017-04-10

XIV Krakowski Konkurs Recytatorski

recytacja

Miło mi poinformować, iż wyróżnienie w Krakowskim Konkursie Recytatorskim uzyskała Julia Gąsiorowska z klasy V „a”.
Serdecznie gratuluję sukcesu.

Dorota Kaczmarczyk
2017-03-15

Turniej szachowy XIV Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów

szachy

11 marca czwórka uczniów naszej szkoły wybrała się na turniej szachowy XIV Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów. W zawodach łącznie startowało ponad 300 zawodników. Był to absolutny debiut naszych szachistów w rozgrywkach tej rangi.

Bartłomiej Wiejaczka Przeczytaj całość
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12