2019-05-14

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego 2019

Kuratorium - news

Z radością informuję, iż uczennica naszej szkoły, Konstancja Kozińska z klasy 8a została laureatką kuratoryjnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”.
Dziękuję za wspaniałe przygotowanie się do konkursu. Gratulacje!

Agnieszka Poraszka-Światak
2019-05-10

Finaliści Małopolskiego Konkursu Biblijnego 2019

Uczniowie naszej Szkoły:
GABRYSIA BUJACZ z klasy 4a oraz BARTEK BARAŃSKI z klasy 8b otrzymali tytuł FINALISTY KONKURSU BIBLIJNEGO
„Z Dobrą Nowiną przez życie”.
Serdecznie gratulujemy i razem z nimi cieszymy się z tych osiągnięć!

s. Judyta
2019-04-17

Małopolski Konkurs Języka Polskiego 2019

Kuratorium - news

Z dumą pragniemy poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły – Zuzanna Niedziela z klasy VIII „b” i Zuzanna Książkiewicz z VI „b”- osiągnęły wielkie sukcesy w Małopolskim Konkursie Języka Polskiego.

Urszula Pytlowana Przeczytaj całość
2019-04-12

Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego 2019

Kuratorium - news

Z radością informuję, że uczeń klasy VIII b Piotr Sałakowski uzyskał tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.
Dziękuję za wytrwałość i ogromny wkład pracy.
Congratulations!

Magdalena Domańska
2019-04-11

"CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI"- RECYTACJA

cudowny świat baśni news

Wraz z wychowankami świetlic również i w tym roku odpowiedziałyśmy na zaproszenie DK Podgórze do udziału w konkursie wiedzy o baśniach Andersena. Z wielka radością informujemy, że dzieci z naszej szkoły uzyskały wysoką liczbę punktów, zajmując następujące miejsca:
z klas III: Zuzanna Franaszek – I miejsce
z klas II: Maria Borkowska – III miejsce i Marek Seremet - IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników.

Wychowawczynie świetlic
2019-04-04

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę"

Losy żołnierza news

Z radością informuję, iż uczeń klasy VIII b Kacper Szul, otrzymał tytuł finalisty kuratoryjnego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”.
Dziękuję za wytrwałość, ogromny wkład pracy w przygotowywanie się do kolejnych etapów konkursu. Gratulacje!!!

Agnieszka Poraszka-Światak
2019-04-02

The Big Challenge 2019

big challenge news

3 kwietnia (środa), w naszej szkole, odbędzie się międzynarodowy konkurs języka angielskiego w wersji online The Big Challenge. Konkurs odbędzie się w salach nr 6 oraz 4 z wykorzystaniem pracowni mobilnej i komputerowej w następujących godzinach:
godz. 13:00 - 14:00 kl. IV - V - level 1, kl. VI - level 2, kl. VII - level 3
godz. 14:00 - 15:00 kl. VIII - level 4, kl. III gimnazjum - level 5

Magdalena Domańska
2019-03-27

NASI NAJLEPSI RECYTATORZY

recytacja news

Tradycyjnie, jak co roku, wychowankowie świetlicy wzięli udział w małopolskim konkursie recytatorskim: „Posłuchajcie, oto bajka”, organizowanym przez DK Podgórze.

s. Ewa Adamczyk i Anna Truty Przeczytaj całość
2019-03-11

Konkurs Understand! 2019

Konkurs Understand news

21 marca (czwartek), w godzinach 8-10, odbędzie się w naszej szkole konkurs języka angielskiego Understand.

Agata Kasprowicz-Kubala Przeczytaj całość
2019-02-28

Finał Małopolskiego Konkursu Biblijnego 2019

Biblia news 2019

W finale Konkursu Biblijnego, do którego zakwalifikowała się wąska grupa uczestników – 153 osoby z 5502 biorących udział w konkursie, naszą Szkołę będą reprezentować:
GABRYSIA BUJACZ z kl. 4a I BARTEK BARAŃSKI z kl. 8b
Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w nauce i sukcesu w finale!

Judyta Kramarz
2019-02-26

Finał Małopolskiego Konkursu Informatycznego 2019

algorytm news

Z radością informujemy, że w etapie wojewódzkim Małopolskiego Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu" weźmie udział: Jakub Kierznowski kl. 8b
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Dudek i Małgorzata Handzel
2019-02-18

Alfik Humanistyczny 2018/2019

alfik humanistyczny news