Konkursy szkolne

2017-11-10

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH - podsumowanie

Laurki dla biblioteki 2017

Wraz z nadejściem listopada zakończył się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Nie zabrakło w tym czasie rozmaitych inicjatyw, począwszy od przygotowanych przez pana bibliotekarza prezentacji dla wszystkich klas, poprzez czytanie maluchom, czy spotkanie z przedstawicielem organizacji „Kościół w potrzebie”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również Dyktando Niepodległościowe, w którym uczniowie mogli się sprawdzić, łącząc zainteresowania historyczne z umiejętnościami polonistycznymi. Niezwykłych wrażeń dostarczył konkurs „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę…”- przygotowanie ciekawej okładki było nie lada wyzwaniem, wymagało nie tylko pomysłowości, ale i sprawności fizycznej :)
Już za nami wszystkie konkursy – uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, a także do odwiedzenia galerii, w której najciekawsze i najpiękniejsze prace zostały zaprezentowane.

Nauczyciele zespołu humanistycznego Przeczytaj całość
2017-11-06

ZAWODY SZKOLNE - LISTOPAD 2017

Badminton, pływanie mini

Zapraszamy chętnych z klas 4-6 do włączenia się do rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności.
PIŁKARZYKI rozgrywki od 6.11.2017 informacja na tablicy ogłoszeń przy sali gimnastycznej
BADMINTON zapisy u nauczycieli WF, termin: PIĄTEK 10.11.2017 PŁYWANIE zapisy u nauczycieli WF, termin: ŚRODA 15.11.2017 BASEN KURDWANÓW 7.00-9.00
Najlepsi będą reprezentować szkołę w zawodach międzyszkolnych (badminton, pływanie).

Krzysztof Iwaszczyszyn | Jarosław Małysiak
2017-10-27

Listopad - miesiąc oszczędzania

SKO - mini news puchar

Zapraszamy do konkursu

2017-10-26

„Suknia dla Maryi - votum mojej rodziny” - podsumowanie

Maryja

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie

s. Judyta Przeczytaj całość
2017-10-16

„NAJWIEKSZY Z POLAKÓW” - konkurs

Jan Paweł II - 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie o Św. Janie Pawle II w 4 kategoriach wiekowych:
klasy I, klasy II-III, klasy IV- VII oraz dorosłych.

s. Ewa Przeczytaj całość
2017-10-06

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO i PIŁKARZYKÓW 2017

turniej tenisa stołowego i piłkarzyków

Zapraszamy do udziału w
TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO i PIŁKARZYKÓW KLAS 4-6
dla dziewcząt i chłopców.

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn Przeczytaj całość
2017-09-30

Październik – Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

biblioteka mini

„Książki zmieniają nas, my zmieniajmy świat!”

Piotr Figura Przeczytaj całość
2017-09-20

„Suknia dla Maryi - votum mojej rodziny”

Maryja

Rok 2017 jest naznaczony wielkimi JUBILEUSZAMI MARYJNYMI:
Jubileuszem 100 – lecia objawień w Fatimie
oraz Jubileuszem 300 – lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

s. Judyta Przeczytaj całość
2017-09-05

Atrakcje Dnia Języków Obcych 2017

Dzień języków obcych

Zespół nauczycieli języków obcych zaprasza do konkursów związanych z Dniem Języków Obcych (26 września) oraz do przygotowania Kawiarenki Językowej i przyczynienia się do powstania naszej własnej książki kucharskiej "Kuchnie świata w Nazarecie. Szczegółowe informacje tuta
kawiarenka regulamin

Agata Kasprowicz-Kubala
2017-06-17

szkolne rozgrywki szachowe 2017

szachy

Zakończyliśmy szkolne rozgrywki szachowe. We wszystkich grupach poziom był bardzo wyrównany.

Bartłomiej Wiejaczka Przeczytaj całość
2017-06-14

Tydzień Języka Polskiego 2017

Tydzień języka polskiego 2017

Za nami niePROZA-iczny Tydzień Języka Polskiego. To, co działo się od 22 do 26 maja przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów :) Już od początku wiadomo było, że będzie wspaniale, ale nikt nie spodziewał się tak ogromnego zaangażowania Uczniów, tych dużych i tych trochę mniejszych. Uroczysty apel prezentował piękno Mowy Ojczystej, kiermasz literackich przysmaków kusił zapachami, korowód uczniów przebranych za bohaterów z książek zachwyciłby niejednego znawcę mody i urody, konkursy zaskakiwały wiedzą uczestników, booktalking pokazał, że nawet Mały Atlas Anatomiczny jest pozycją niezbędną w każdej domowej biblioteczce , zaś corrida ortograficzna -no cóż…pozwoliła poznać tajniki przyrody i zadumać się nad trudnością polskiej ortografii…Tak więc, działo się…Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów i obejrzenia zdjęć w galerii.

Dorota Kaczmarczyk, Urszula Pytlowana Przeczytaj całość
2017-06-13