Koła

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2018/2019
okres I

Koła
Nasza Szkoła oferuje szeroki zakres kół naukowych i zajęć pozalekcyjnych. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem kół.
Nazwa koła Prowadzący Klasy Termin Sala
Artystyczno-teatralne s. Aneta Szot 3 środa 13:05 – 13:50 25/s.teatralna
Basen Beata Błońska 4,6 wtorek 15:15 – 16:15 basen Kurdwanów
Fizyczne Małgorzata Starzyk 8 środa 14:55 – 15:40 10
Geograficzne Marta Gaś 5,7,8 środa 14:05 – 14:50 9
Gimnastyka korekcyjna Jarosław Małysiak 1a wtorek 12:00-12:45 harcówka
1b czwartek 13:00-13:45
2a czwartek 13:00-13:45
2b wtorek 13.00–13.45
3a czwartek 13.50–14.35
3b wtorek 13.50 – 14.35
Historyczne Paweł Łuszczek 4 poniedziałek 14.05 – 14.50 15
5 wtorek 07.25 – 08.10 2
Informatyczne Małgorzata Handzel 5 środa 14:05-14:50 3
6 środa 14:55-15:40
Patryk Mazurek
Andrzej Borówka
3 poniedziak 13:05-14:50 7
Patryk Mazurek
Andrzej Borówka
6 czwartek 14:05-15:40 2
Joanna Lesiewicz 7,8 piątek 14:05-15:40 4
Alfred Budziak 8 piątek 14:05-15:40 2
Marcin Proszkiewicz 8b wtorek 14:05-14:50 3
J. angielskiego Magdalena Domańska 7a czwartek 14.05 – 14.50 15
8b środa 07:25 – 08:10 29
Agata Kasprowicz-Kubala 8a piątek 14.05 – 14.50 8
Wiktoria Smaluch 1-3 piątek 13.05 – 13.50 26
3 poniedziak 13:05 – 13:50 35
Paulina Ziółko 4 poniedziak 14.05 – 14.50 8
J. francuskiego Elżbieta Sroka 6a piątek 14:05 – 14:50 11
J. niemieckiego Joanna Przybyłowska 5 wtorek 13.05 – 13.50 5
5, 6 poniedziałek 14.05 – 14.50
J. polskiego Urszula Pytlowana 8 wtorek 07:25 – 08:10 1
Liturgiczne s. Judyta 4 środa 13:05 – 13:50 25
Matematyczne Dorota Dorynek 3 piątek 12:00 – 12:45 35
Na ostro
(zajęcia z igłą)
s. Justyna Jeż 1 czwartek 13:05 – 13:50 27
Pięknego pisania s. Weronika 1a,2b środa 13:05 – 13:50 26
Piłka nożna Małysiak Jarosław
Krzysztof Iwaszczyszyn
2-3 środa 14:00–15:30 sala gimnastyczna
1-2 wtorek 15.45–16.30
1 piątek 14:00–14:45
1-2 wtorek 15.45–16.30
Rafał Pieżga 7,8 środa 07:25 – 08:10
Plastyczne s. Weronika 1 wtorek 13.05 – 13.50 26
Joanna Dywan 4 środa 13.05 – 13.50 21
Pracownia mobilna s. Aneta Szot 3a poniedziak 13.05–14.00 25
Schola Więckowska-Sikorska Katarzyna
Figura Piotr
1-4 poniedziak 14:05 – 14:50 sala teatralna
13
Teatralne Urszula Pytlowana 6 poniedziałek 14:05 – 14:50 sala teatralna
7a piątek 14:05 – 14:50
Urszula Kozińska 4 czwartek 14:05 – 14:50
5 wtorek 14:05 – 14:50
Tenis stołowy Rafał Pieżga 1-6 poniedziałek 13.05 – 13.50 hol
poniedziałek 14:05 – 14:50
Turystyczne s. Justyna Jeż SP ustalona sobota
Zespołowe gry sportowe Błońska Beata 4 poniedziak 14.55 – 15.40 sala gimnastyczna
wtorek 14:05 – 14.50
Zespół wokalny Joanna Dywan 5 czwartek 14.5–14.50 21
Zajęcia wyrównawcze
edukacja wczesnoszkolna
s. Weronika 1b czwartek 13.05-13.50 26
s. Wiktoria Król 2a środa 13.05-13.50 34
Więckowska-Sikorska Katarzyna 2b wtorek 12.00-12.45 13
s. Aneta Szot 3a czwartek 13.05-13.50 pokój
konsultacji
3a środa 12.00-12.45
Dorota Dorynek 3b czwartek 13.05-13.50 35
Zajęcia wyrównawcze
fizyka
Małgorzata Starzyk 7,8 piątek 14.05–14.50
10
Zajęcia wyrównawcze
j. angielski
Magdalena Domańska 6a wtorek 07.25-08.10 29
Agata Kasprowicz-Kubala 6b piątek 14.05-14.50 8
Andrzej Strzępka 5,6a,7b,8 piątek 14.05-14.50 21
Zajęcia wyrównawcze
matematyka
Pierzchała Barbara 4a wtorek 13.05-13.50 11
6 wtorek 14.05-14.50 15
Mariola Jurkowska 5 czwartek 14.05-14.50 12
8a środa 14.05-14.50 2

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik