2018-04-25

Małopolskie Mistrzostwa Łamigłówek Logicznych 2018

Gry matematyczne mini 18

24 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w drużynowych Małopolskich Mistrzostwach Łamigłówek Logicznych i zajęli bardzo dobre lokaty.
Drużyna 1. w składzie: Aleksandra Pasieka (3a), Michał Pajda (3a), Jan Sierżęga (3a) i Kacper Wojnowski (3a) zajęła I miejsce,
natomiast drużyna 2. w składzie: Jan Gurgul (2b), Michał Merynda (7a), Maciej Pollok (7b) i Piotr Sałakowski (7b) zajęła III miejsce.
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów i wiele radości płynącej
z rozwiązywania logicznych zawiłości.

Mariola Jurkowska
2018-04-25

Siatkarze na medal

Olimpiada Młodzież - Siatka 2018

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszych sportowców. W ostatni piątek (20 kwietnia) drużyna siatkarzy odniosła historyczny sukces zdobywając brązowy medal w Mistrzostwach Krakowa w Piłce Siatkowej (Igrzyska Dzieci). Siatkarze pewnie przeszli przez wszystkie etapy eliminacji ulegając jedynie Mistrzom Krakowa w półfinale.

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn Przeczytaj całość
2018-04-24

Konkurs "Uczeń z Klasą"

uczeń mini

Monika Książkiewicz
2018-04-17

Międzynarodowy Dzień Teatru 2018

teatr mini news

Teatr to „wysiłek, przedsiębrany po to właśnie, byście go nie dostrzegali, by docierał do Was jako kunszt, zabawa, prawda”.
27.03.2018r. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Serdecznie zapraszamy na fotorelację ze spektakli przygotowanych przez koła teatralne klas IV, V i VI.

Szkolne koła teatralne
2018-04-17

Wyniki konkursu „Mistrz Pięknego Czytania” 2018

książki mini 2018

W poniedziałek 16 kwietnia odbył się konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”. Uczniowie rywalizowali na poziomach klas. Do konkursu przystąpiło 30 osób (z każdej klasy po 5).

Piotr Figura Przeczytaj całość
2018-04-16

Finał Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego 2018

londyn

Z przyjemnością informuję, że Piotr Sałakowski 7b uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego.
Składam serdeczne gratulacje.

Magdalena Domańska
2018-04-11

WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI

wierszyki łamiące języki

Zapraszamy uczniów klas I- VII do udziału w konkursie recytatorskim. Należy wybrać jeden wiersz z zaproponowanych dla poszczególnych grup wiekowych i przedstawić go w dniu przesłuchań, „nie łamiąc przy tym języka” :)

Wychowawczynie świetlic klas I-III Przeczytaj całość
2018-04-11

Kuratoryjny Konkurs Biblijny - finaliści

pismo św. mini

Z wielką radością pragnę przekazać wiadomość, że w Kuratoryjnym konkursie Biblijnym „Z Dobrą Nowiną przez życie” dwie uczennice naszej szkoły:
MAŁGOSIA SOLECKA z kl. 5B oraz MARYSIA ZIARKOWSKA z kl. 7B
otrzymały tytuł LAUREATA KONKURSU, a BARTEK BARAŃSKI i KUBA KIERZNOWSKI z kl. 7B - tytuł FINALISTY KONKURSU.
Gratulujemy „WSPANIAŁEJ CZWÓRCE” osiągnięć i życzymy, aby zdobyta wiedza o Piśmie Św. umocniła też waszą wiarę i przyjaźń z Panem Jezusem!

s. Judyta
2018-04-10

WYNIKI KONKURSU SKARBONKA Z RECYKLINGU

skarbonka 2018

głosowanie

2018-04-09

Warsztaty języka niemieckiego w Instytucie Goethego 2018

Warsztaty Instytut Goethego 2018

W czwartek 8 marca 2018r. uczniowie klas 2A oraz 7A pod opieką pani Joanny Przybyłowskiej oraz siostry Bogusławy Grudzień wzięli udział w 1,5-godzinnych warsztatach językowych. Odbyły się one w Instytucie Goethego. Miały charakter nauki przez zabawę. Poznaliśmy geografię Niemiec, ćwiczyliśmy mówienie i nauczyliśmy się wielu nowych słówek.

Gabriela Nowak 2A
2018-04-06

Mistrz Pięknego Czytania 2018

czytanie mini

Wszystkich uczniów klas 1-3 biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie "Mistrz Pięknego Czytania".
regulamin

Piotr Figura
2018-03-28

Wielkanoc 2018

Wielkanoc 2018 mini

Chrystus zmartwychwstan jest,
Nam na przykład dan jest,
Iż mamy z martwych powstać,
Z Panem Bogiem królować. Alleluja!
/z pieśni wielkanocnej/