2018-06-07

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK - PODZĘKOWANIE

zaczytanie pl podziękowanie 2018 mini

”… Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły, nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla Wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują pomoc…”

Zaczytani.pl Przeczytaj całość
2018-06-06

Zamówienie na mundurek szkolny 2018/2019

mundurki mini 18/19

informacje

Beata Marszałek
2018-06-04

Czwarta edycja Zbiórki makulatury

makulatura 2016 większy

ZAPRASZAMY do udziału w konkursie
regulamin karta

2018-05-30

Dzień Klasyków Wiedeńskich - wyniki

Dzień Klasyków Wiedeńskich mini

W języku niemieckim możemy porozumiewać się w różnych krajach. W tym roku w ramach nauki o kulturze krajów niemieckojęzycznych przenieśliśmy się do Austrii z jej niezwykle bogatym światem muzyki.

Joanna Przybyłowska, Joanna Dywan, Ewa Daczkowska Przeczytaj całość
2018-05-29

"Jest taki kwiat"

Jest taki kwiat

Dzieci z klasy 3 b przygotowały przedstawienie dla swoich Rodziców.

s. Milena Przeczytaj całość
2018-05-25

Uwaga członkowie SKO!!!

sko mini konkurs 2018

Uwaga członkowie SKO !!!
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na blogu SKO
Wchodząc na blog
koniecznie pozostaw swój głos !!!

2018-05-23

Krakowska Matematyka 2017/2018

matematyka mini

16 maja 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Krakowska Matematyka 2017/2018.
Jakub Pazowski, uczeń klasy 6b, uzyskał tytuł laureata. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Barbara Pierzchała
2018-05-23

Małopolski Konkurs Matematyczny 2018

matematyka mini

Z wielką przyjemnością informuję, że Jakub Pazowski, uczeń klasy 6b, uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Barbara Pierzchała
2018-05-21

Parada postaci literackich

Parada postaci literackich 2018

26 kwietnia 2018 roku w ramach Tygodnia Języka Polskiego odbyła się parada postaci literackich.

Polonistki Przeczytaj całość
2018-05-16

Tydzień Języka Polskiego 2018 - relacja

Tydzień języka polskiego 2018

Za nami kolejny Tydzień Języka Polskiego, który w tym roku upłynął pod znakiem fantastyki. Rzeczywiście było jak w dobrej powieści fantasy – osadzeni w realiach szkoły, przenosiliśmy się do niezwykłych światów, które pozwalały, choć na chwilę, oderwać się od prozy życia. Uczniowie w roli fantastycznych bohaterów poradzili sobie wyśmienicie. Z pojedynków z językiem, literaturą, a nawet ortografią wyszli zwycięsko. Konkurs frazeologiczny udowodnił, że nie jest to twardy orzech do zgryzienia, wręcz przeciwnie, bułka z masłem. W tym szalonym czasie nie zabrakło także miejsca na spotkanie z teatrem - s. Aneta Szot ze swoim kołem teatralno- artystycznym przedstawiła bajkowy spektakl “Leśna opowieść” ( zdjęcia w galerii). Uczniowie koła teatralnego klasy 7 b zaprezentowali tajemniczą, nieco romantyczną historię Balladyny.
Nasz Tydzień Języka Polskiego był przepełniony niezwykłymi zwrotami akcji, które powodowały przyspieszone bicie serc (tudzież przyspieszony krok) u polonistek, na szczęście, jak to w powieści fantasy, wszystko dobrze się skończyło, co pozwoliło dowieść tego, że nie ma tego złego….
WYNIKI GALERIA

Polonistki
2018-05-15