2019-03-28

VIII Salon Wydawców – Edukacja XXI wieku – Jak być twórczym, kreatywnym, innowacyjnym nauczycielem?

8 salon wydawców

W dniu 26 marca 2019 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyła się konferencja organizowana przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Celem konferencji była m.in. prezentacja innowacyjnych działań realizowanych przez nauczycieli. Nasza szkoła była reprezentowaną przez dwóch nauczycieli:

2019-03-27

Wesoło witamy wiosnę z p. Ewą Stadtmüller

Spotkanie z Ewą Stadtmuller

relacja

s. Aneta
2019-03-11

"Nazaret dla Dzieła" - 2019

Nazaret dla Dzieła

W imieniu drużyny s . Justyna Przeczytaj całość
2019-03-04

Wielki Post

Wielki Post news 19

Od najbliższej środy rozpoczynamy Wielki Post. W tym czasie chcemy towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego drodze, którą podjął dla naszego zbawienia. Niech wyrazem naszej miłości do Jezusa będzie udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. W naszej szkolnej kaplicy Drogę Krzyżową będziemy przeżywali w każdy piątek o godz. 14:00 Dodatkowo, dla kl. I – III, w piątki o godz. 8:25
ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MODLITWY

s. Judyta
2019-03-01

MUSICAL CHARYTATYWNY "HEROES" - RELACJA

Heroes musical

14 lutego był w naszej szkole dniem szczególnym nie tylko dlatego, że był to wieczór walentynkowy, ale nade wszystko dlatego, że czerwone SERCE stało się symbolem tego, co dobre, mądre i piękne. W godzinach wieczornych sala teatralna zapełniła się tymi, dla których te wartości i drugi człowiek nie są tylko pusto brzmiącymi słowami.

Urszula Kozińska, Elżbieta Sroka Przeczytaj całość
2019-02-22

Bal karnawałowy klas 4-8

bal karnawałowy news

Elżbieta Sroka
2019-02-21

Warsztaty języka niemieckiego – druk 3D

warsztaty j. niem. - druk 3D

Uczniowie klasy 6a mieli okazję uczestniczyć w pierwszych w Polsce warsztatach języka niemieckiego dotyczących druku 3D. Warsztaty w języku niemieckim przeprowadził Andreas Kotz z Instytut Goethego w Krakowie. Oprócz uczestnictwa w części teoretycznej z filmem będącej składową międzynarodowego projektu Uniwersytetu Dziecięcego online uczniowie mogli również wypróbować możliwości jakie daje pisak 3D.

Joanna Przybyłowska
2019-02-14

Bal Karnawałowy klas 1-3 2019 r.

bal karnawałowy klas 1-3 2019

„Z różnych stron świata i ulubionych bajek…”
7 lutego 2019 r. w naszej szkole się działo!
… I na koniec wszystkim było mało.

BŁOGOSŁAWIONA NOC – REBEKA I MIRIAM

Jasełka klasy 3a 2019 r.

Jasełka klasy 3 „a”

Nowy system edukacji

nowy system edukacji

W dziale "Strefa Ucznia i Rodzica" dodano informacje nt nowego systemu edukacji.

2019-02-14

Półkolonie nazaretańskie 19-23.08.2019 r.

2019-02-07

RODZINNE KOLĘDOWANIE – KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

koncert kolęd 2019 news

Wyjątkowy i ciepły czas Świąt Bożego Narodzenia stał się dla nas inspiracją do stworzenia równie ciepłego i niepowtarzalnego RODZINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK, podczas którego Rodziny uczniów naszej szkoły prezentowały najpopularniejsze polskie kolędy i pastorałki.