Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2015-12-17

Paczka dla potrzebujących...

Paczka

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie! Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania paczki świątecznej dla potrzebującej rodziny z naszej szkoły. Dzięki Wam uzbierała się spora suma i za te pieniądze kupiliśmy najbardziej potrzebne rzeczy: żywność bezglutenową, artykuły spożywcze, sprzęt elektroniczny
i elektryczny oraz drobne prezenty i słodycze dla dzieci. Myślę, że sprawiliśmy tym wielką radość osobom, które akurat teraz są w potrzebie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy świątecznie.

Dorota Sobczak (opiekun Samorządu Uczniowskiego) i Monika Książkiewicz
2015-12-14

Zdobycie Hali Ornak

kolo turystyczne hala ornak

W ramach Rodzinnego Koła Turystycznego w dniu 12 grudnia 2015 zostało zaplanowane zdobycie Hali Ornak. W związku z padającym w Krakowie deszczem na miejscu zbiórki w Kirach o godz. 9:30 zjawili się tylko najodważniejsi ;) Wyruszyliśmy w lekko padającym deszczu po oblodzonym szlaku, który w miarę pokonywania kilometrów zmieniał się w śnieżną, ubitą trasę. Schronisko przywitało nas w pełni zimowym krajobrazem. Młodzież uczestnicząca w wyciecze nie marnowała czasu na ciepłą herbatę. Spora ilość śniegu była zrozumiałym zaproszeniem do bitwy na śnieżki, do zabawy szybko dołączyli też rodzice. Dodatkowo dla chętnych s. Justyna - nasz przewodnik – zorganizowała wyjście nad Staw Smreczyński (oczywiście poszła prawie cała grupa). Po krótkim podejściu dostaliśmy niezapomnianą nagrodę – widok na zaśnieżony Staw, w tle Góry spośród których spomiędzy gęstych chmur wyjrzało słońce. To był ten moment kiedy chce się powiedzieć: chwilo trwaj! Niezliczona ilość zdjęć będzie nam przypominać ten bajkowy świat, w którym mogliśmy pobyć przez jeden dzień. Do Krakowa wróciliśmy naładowani endorfinami! Do następnej wyprawy :)

Marta Dzięgiel – mama Adriana
2015-12-07

Godzina kodowania 2015

godzina kodowania 2015

Serwis dostępny w menu: "Serwisy -> Godzina kodowania"
Zapraszamy :)

Marcin Proszkiewicz Przeczytaj całość
2015-12-06

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Humanistycznego 2015

język polski

Wielkimi krokami zbliża się etap rejonowy Kuratoryjnego Konkursu Humanistycznego. Zakwalifikowały się do niego: Agnieszka Dudek i Konstancja Kozińska z klasy V "a" oraz Lena Głód z VI "b".
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego! Dziewczynkom życzymy owocnej nauki i połamania piór!

Urszula Pytlowana
2015-12-06

ZAPROSZENIE NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

aniołek

Od środy 9 grudnia otwieramy "Kiermasz Świąteczny" przygotowany przez Szkolne Kolo Caritas z pomocą rodziców. Zapraszamy wszystkich do tego stoiska na holu szkoły podstawowej. Wszystkie świąteczne ozdoby, kartki i smakołyki są ręcznie przygotowane. Proponowane ceny nie są wysokie, tylko takie aby zwróciły się koszty "produkcji", prosimy o taką ofiarę jaką podyktuje państwu serce - zebrane koszty przeznaczamy na przygotowanie paczek świątecznych dla rodzin w trudniejszej sytuacji materialnej. Kiermasz będzie "otwarty" aż do 21 grudnia. Jeśli ktoś z państwa chciałby się włączyć i przygotować w domu jakieś świąteczne ozdoby, czy wypieki to bardzo prosimy (proszę tylko o informację).

s. Judyta
2015-12-02

Msza pierwszopiątkowa

Jezus 2

Zapraszamy do wspólnej modlitwy

4 grudnia 2015 o godz. 15.00
w kaplicy szkolnej zostanie odprawiona Msza pierwszopiątkowa.

Serdecznie zapraszamy.

s. Faustyna
2015-12-01

SZKOLNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

pastorałki

s. Marta Domagała Przeczytaj całość
2015-11-24

„Polskie pieśni patriotyczne w ilustracjach” - podsumowanie konkursu i galeria prac

Dzień agresji ZSRR na Polskę

W związku z narodowym świętem niepodległości odbył się szkolny konkurs plastyczny poświęcony polskim pieśniom patriotycznym.

Joanna Dywan Przeczytaj całość
2015-11-20

Święto szkoły 2015

święto szkoły 2015

s. Katarzyna Przeczytaj całość
2015-11-19

Gra Niepodległości 5a

Gra niepodległościowa 5a front

„Gra Niepodległości – rola pieniądza w odzyskaniu niepodległości”

Agnieszka Dudek Przeczytaj całość
2015-11-17

Kuratoryjny Konkurs Biblijny - wyniki

2015-11-15

Dzień Nauczyciela

dziennauczycielasp

14 października 2015 roku obył się niecodzienny Dzień Nauczyciela.

s. Agata Bielak Przeczytaj całość

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik