Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2016-01-31

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie!

pączki

Dziękuję serdecznie za współpracę w I semestrze roku szkolnego, angażowanie się i życzliwe przyjęcie akcji, które z dziećmi ze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzaliśmy w szkole w I semestrze. Dzięki zebranym pieniążkom udało się nam uczynić wiele dobrego, a przede wszystkim otwierać serca dzieci na potrzeby drugiego człowieka... W najbliższy czwartek będziemy na holu Szkoły Podstawowej sprzedawać pączki – (bo to już TŁUSTY CZWARTEK!) Zapraszamy wszystkich do zakupu tych słodkości, a przez to do wsparcia działalności charytatywnej w naszej Szkole! Z góry dziękujemy!

s. Judyta
2016-01-26

Kluszkowce 2016

narty

Marcin Proszkiewicz
2016-01-13

HASŁO SZKOLNEGO FESTYNU RODZINNEGO 2016

kreatywność

DRODZY UCZNIOWIE,
POTRZEBUJEMY WASZEJ KREATYWNOŚCI!
ZAPRASZAMY WAS DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE
„HASŁO SZKOLNEGO FESTYNU RODZINNEGO 2016”

RADA RODZICÓW Przeczytaj całość
2016-01-11

Konkurs religijno – plastyczny

farby front

Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie ogłasza konkurs religijno – plastyczny:
„Spełniam uczynki miłosierdzia względem ciała i duszy, bo chcę naśladować Boga, mojego Ojca”.

s. Judyta Przeczytaj całość
2016-01-11

Finał Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego 2016

biblia front

Chcemy się podzielić wielka radością, że trzech uczniów naszej Szkoły zdobyło tytuł finalisty w Konkursie Biblijnym:
„ Z Dobrą Nowiną przez życie”!!!
Są to: Bartłomiej Barański z VB, Jakub Kierznowski z VB i Tymoteusz Pogorzelski z IVa.
Gratulujemy i życzymy sukcesów na ostatnim etapie konkursu. Przed chłopcami jeszcze jeden „bój” 29 lutego 2016 r. – o tytuł laureata Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego

s. Judyta
2016-01-05

Kiermasz Świąt

caritas

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Kiermaszu Świątecznego, a także tym, którzy hojnym sercem i ręką robili zakupy na naszym stoisku. Wspólnie zebraliśmy sumę 2500 zł!!!
Za te pieniądze przygotowaliśmy paczki świąteczne dla 18 rodzin z naszej szkoły, a także zakupiliśmy rzeczy, o które poproszono nas z Domu Pomocy Społecznej dla chorych dzieci.
Niech dobry Bóg wynagrodzi swym błogosławieństwem wszystkim naszym DOBRODZIEJOM!!!

s. Judyta
2015-12-30

Orszak Trzech Króli

orszak trzech króli

Zapraszamy Państwa do udziału wraz z dziećmi [tymi starszymi też:):)] w Orszaku Trzech Króli.... 6 stycznia 2016 r. nasza szkoła "idzie" w kolorze niebieskim, dajmy świadectwo tego, że jesteśmy szkołą katolicką.
Orszak niebieski – afrykański wyruszy z Placu Matejki godz.11.00 i przejdzie ulicą Floriańską na Rynek. Tradycyjnie ten orszak ma charakter misyjny. Przed wyruszeniem można wziąć udział w Mszy św. w kościele św. Floriana (godz. 9.30).
Peleryny do odbioru w sekretariacie szkoły lub u p. Basi na holu.

s. Katarzyna
2015-12-22

Bożenarodzenie 2015

boże narodzenie

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół Sióstr Nazaretanek!

>>Życzenia<<

s. Katarzyna
2015-12-17

Paczka dla potrzebujących...

Paczka

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie! Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania paczki świątecznej dla potrzebującej rodziny z naszej szkoły. Dzięki Wam uzbierała się spora suma i za te pieniądze kupiliśmy najbardziej potrzebne rzeczy: żywność bezglutenową, artykuły spożywcze, sprzęt elektroniczny
i elektryczny oraz drobne prezenty i słodycze dla dzieci. Myślę, że sprawiliśmy tym wielką radość osobom, które akurat teraz są w potrzebie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy świątecznie.

Dorota Sobczak (opiekun Samorządu Uczniowskiego) i Monika Książkiewicz
2015-12-14

Zdobycie Hali Ornak

kolo turystyczne hala ornak

W ramach Rodzinnego Koła Turystycznego w dniu 12 grudnia 2015 zostało zaplanowane zdobycie Hali Ornak. W związku z padającym w Krakowie deszczem na miejscu zbiórki w Kirach o godz. 9:30 zjawili się tylko najodważniejsi ;) Wyruszyliśmy w lekko padającym deszczu po oblodzonym szlaku, który w miarę pokonywania kilometrów zmieniał się w śnieżną, ubitą trasę. Schronisko przywitało nas w pełni zimowym krajobrazem. Młodzież uczestnicząca w wyciecze nie marnowała czasu na ciepłą herbatę. Spora ilość śniegu była zrozumiałym zaproszeniem do bitwy na śnieżki, do zabawy szybko dołączyli też rodzice. Dodatkowo dla chętnych s. Justyna - nasz przewodnik – zorganizowała wyjście nad Staw Smreczyński (oczywiście poszła prawie cała grupa). Po krótkim podejściu dostaliśmy niezapomnianą nagrodę – widok na zaśnieżony Staw, w tle Góry spośród których spomiędzy gęstych chmur wyjrzało słońce. To był ten moment kiedy chce się powiedzieć: chwilo trwaj! Niezliczona ilość zdjęć będzie nam przypominać ten bajkowy świat, w którym mogliśmy pobyć przez jeden dzień. Do Krakowa wróciliśmy naładowani endorfinami! Do następnej wyprawy :)

Marta Dzięgiel – mama Adriana
2015-12-07

Godzina kodowania 2015

godzina kodowania 2015

Serwis dostępny w menu: "Serwisy -> Godzina kodowania"
Zapraszamy :)

Marcin Proszkiewicz Przeczytaj całość
2015-12-06

ZAPROSZENIE NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

aniołek

Od środy 9 grudnia otwieramy "Kiermasz Świąteczny" przygotowany przez Szkolne Kolo Caritas z pomocą rodziców. Zapraszamy wszystkich do tego stoiska na holu szkoły podstawowej. Wszystkie świąteczne ozdoby, kartki i smakołyki są ręcznie przygotowane. Proponowane ceny nie są wysokie, tylko takie aby zwróciły się koszty "produkcji", prosimy o taką ofiarę jaką podyktuje państwu serce - zebrane koszty przeznaczamy na przygotowanie paczek świątecznych dla rodzin w trudniejszej sytuacji materialnej. Kiermasz będzie "otwarty" aż do 21 grudnia. Jeśli ktoś z państwa chciałby się włączyć i przygotować w domu jakieś świąteczne ozdoby, czy wypieki to bardzo prosimy (proszę tylko o informację).

s. Judyta

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik