2016-09-08

2016-06-27

Festyn Rodzinny - dziękujemy

logo festyn 2016

W imieniu organizatorów Festynu Rodzinnego pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom uczniów naszej szkoły którzy przekazali środki na ten cel oraz wszystkim sponsorom imprezy za ufundowanie nagród głównych:
ENERGYLANDIA, RESTAURACJA OBERŻA SĄSIADÓW, RESTAURACJA MAGNIFICA, FABRYKA PIZZY, PIZZA RIMINI, PIZZA DOMINIUM, PIZZA MANGIAMI, PIZZA EL TORO, RESTAURACJA CHIŃSKI PAŁAC, RESTAURACJA BARKA AQUARIUS, M-STUDIO SALON FRYZJERSKI, TERMA BANIA, KOPALNIA SOLI W WIELICZCE, KOPALNIA SOLI W BOCHNI, PARK WODNY W KRAKOWIE, BASEN COM COM ZONE PROKOCIM, KRĘGIELNIA PINK BOWLING&CLUB, CENTRUM WSPINACZKOWE FORTECA, RACQUET SQUASH CLUB ZAKOPIANKA, OŚRODEK SPORTOWO-REKREACYJNY ZABIERZÓW, GALERIA BUKOWSKI, MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ, OGRÓD DOŚWIADCZEŃ, WIOSKI ŚWIATA-PARK EDUKACJI GLOBALNEJ, CENTRUM SZKŁA I CERAMIKI, PARK PINOKIA WIELICZKA, SKLEP INTERNETOWY STREFA-KOSTEK.PL, MUZEUM LOTNICTWA POLSKIEGO.

2016-06-15

Lepsza szkoła edycja 2015/2016

lepsza szkoła

Szkoła Podstawowa nr 164 Sióstr Nazaretanek
brała udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym

W ramach projektu szkoła:
  • mierzyła poziom wiedzy i umiejętności uczniów za pomocą specjalistycznych narzędzi pomiaru dydaktycznego
  • analizowała osiągnięcia uczniów, porównując je z wynikami pozostałych uczestników programu
ZOBACZ

2016-06-15

Łowcy talentów 2016

łowcy talentów 2016

Szkoła Podstawowa nr 164 w Krakowie
ZOBACZ

2016-06-10

Mój czas spędzony z mamą i tatą

tato

Miło nam poinformować o sukcesie najmłodszych uczennic naszej szkoły w konkursie plastycznym pt. "„Mój czas spędzony z mamą i tatą”, organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Gdyni.
Kasia Plebańczyk z kl. Ia
Weronika Węgiel z kl. IIb
Gabrysia Bujacz z kl. Ia
Wyróżnienie
Julia Nowosad z kl. Ib
Serdecznie gratulujemy małym artystkom.

Wychowawcy świetlic
2016-06-08

Szachowe Mistrzostwa Klas Pierwszych 2016

szachowe mistrzostwa kl. 1 2016

Szachowe Mistrzostwa Klas Pierwszych już za nami. Do rywalizacji stanęło 14 zawodników.

Bartłomiej Wiejaczka Przeczytaj całość
2016-06-07

Szkolny Festyn Rodzinny 2016

logo festyn 2016

2016-06-06

Tydzień Języka Polskiego 2016

język polski

Przychodzi taki czas w naszej szkole, w którym język polski detronizuje, powszechnie uznaną za królową nauk, matematykę - jest to Tydzień Języka Polskiego. W tym roku odbywał się on pod hasłem „Qvo vadis polszczyzno, czyli języka pogoń za nowoczesnością”. W tym czasie uczniów ogarnęło istne polonistyczne szaleństwo, które można było okiełznać w rozmaitych konkursach: frazeologicznym, poprawnej polszczyzny, wiedzy o języku ojczystym, mitologicznym, poetyckim….Uczniowie rozwiązywali testy, pisali dyktando, tworzyli, a nawet śpiewali poezję. Zwieńczeniem były przedstawienia teatralne przygotowane przez uczniów klas I i II gimnazjum . Niewątpliwie był to tydzień niepodzielnych rządów języka ojczystego, co bardzo nam wszystkim odpowiadało, bowiem: „ Język polski rządzi, język polski radzi, język polski nigdy Cię nie zdradzi…”( zaczerpnięte z projektu gimnazjalistów z klasy 2a). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii.

2016-06-06

SZKOLNA MSZA ŚWIĘTA CZERWIEC 2016