Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2017-02-19

Zbiory obcojęzyczne w szkolnej bibliotece online

Biblioteka mini

Drodzy uczniowie,
20 lutego rusza innowacja pedagogiczna pt: Zbiory obcojęzyczne w szkolnej bibliotece online

Joanna Przybyłowska Przeczytaj całość
2017-02-12

Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

DBI 2017

W tym roku nasza szkoła włączy swoja inicjatywę w obchody DBI, który ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online.

Agnieszka Dudek | Marcin Proszkiewicz | Monika Książkiewicz | Edyta Ligas Przeczytaj całość
2017-02-04

POZDROWIENIA OD UCZESTNIKÓW I OPIEKUNÓW ZIMOWISKA 2017

Obóz zimowy 2017

ZDJĘCIE

Krzysztof Iwaszczyszyn
2017-01-28

Wyniki konkursu "Najbardziej aktywny i systematyczny członek SKO"

żyrafa mini

>>ZOBACZ<<

s. Faustyna
2017-01-24

Michał Rusinek gościem w naszej szkole

Michał Rusinek 2017

18 stycznia gościliśmy w naszej szkole znanego pisarza - Michała Rusinka. W trakcie spotkania mogliśmy osobiście z nim porozmawiać. Dowiedzieliśmy się, jak pisze książki i skąd bierze pomysły. Pan Michał zaproponował nam wspólną zabawę, polegającą na wymyślaniu zabawnych przymiotników. W ten sposób stworzyliśmy śmieszne opowiadanie. Podzielił się również z nami swoimi wspomnieniami z lat wcześniejszych. Wspominał o swojej przyjaźni z polska noblistką - Wisławą Szymborską. Spotkanie z tak wyjątkowym człowiekiem i pisarzem było dla nas ogromnym zaszczytem, tym bardziej dla mnie, ponieważ udało mi się uzyskać autograf pisarza. To wydarzenie zapamiętam na zawsze. Chciałbym, żeby było więcej takich spotkań z różnymi pisarzami w naszej szkole.
|Zapraszamy do galerii na fotorelację|

Michał Zając klasa, IIIa
2017-01-20

Fundacja Mam Marzenie - podzękowania

mam marzenie mini

W listopadzie 2016 z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, Fundacja Mam Marzenie zorganizowała zbiórkę zabawek dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych.
Wolontariusze Fundacji wraz z podopiecznymi składają serdeczne podziękowania dzieciom z naszej świetlicy, które również włączyły się w tę ogólnopolską akcję.
Jeszcze raz wyrażamy wdzięczność tym wszystkim, którzy zechcieli uruchomić wyobraźnię miłosierdzia i podzielić się z chorymi dziećmi kawałkiem serca.
PODZIĘKOWANIE

S. Ewa Adamczyk i Anna Truty
2017-01-16

Koncert Kolęd 2017

muzyka śnieg mini

ZAPRASZAMY NA KONCERT KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH,
który odbędzie się 19 STYCZNIA (CZWARTEK)
O GODZ. 14:20 W SALI TEATRALNEJ
W programie:

  • WYSTĘP SCHOLI KLAS 1-3
  • WYSTĘPY LAUREATÓW SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD, PASTORAŁEK, PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH POLSKICH I OBCOJĘZYCZNYCH

Joanna Dywan Przeczytaj całość
2017-01-09

Orszak Trzech Króli 2017

Orszak 2017 sp

Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana potocznie Świętem Trzech Króli już od kilku lat świętowana jest w Polsce w sposób szczególny poprzez orszak Trzech Króli. Odbywa się on również w Krakowie. Nasza szkoła włączyła się w Orszak Niebieski, który wyruszył z placu Matejki na Rynek Główny . Udział w tegorocznym orszaku był nie lada wezwaniem dla jego uczestników, gdyż oprócz Trzech Króli, muzyki, chorągwi i innych elementów dekoracyjnych szedł z nami WIELKI MRÓZ! Nie zraziło to Rodziców i uczniów naszej szkoły, którzy ochoczo maszerowali za Królem. Na Rynku oczekiwaliśmy na pozostałe orszaki, wesoło podśpiewując kolędy oraz przytupując do rytmu, nawet robiąc przysiady, a także dzieląc się ciepłą czekoladą na rozgrzewkę!
Wielkie gratulacje dla Wszystkich, którzy nie wystraszyli się minusowej temperatury i szli RAZEM z Królami pokłonić się Dzieciątku Jezus!

s. Katarzyna
2017-01-07

Drugi etap Kuratoryjnego Konkursu Humanistycznego 2016

język polski

Do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu Humanistycznego zakwalifikowały się uczennice klas szóstych: Agnieszka Dudek, Konstancja Kozińska i Zuzanna Niedziela.
Serdecznie gratulujemy i życzymy połamania piór!

Polonistki
2017-01-02

DEUTSCHFREUND 2016

jersz 2016 mini

16 listopada 2016 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND 2016 i nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre rezultaty!!!

Justyna Kisielewska Przeczytaj całość
2017-01-02

„LISTY DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

listy do świętego mikołaja 2016

PRZEDSTAWIENIE KOŁA TEATRALNEGO KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH.
Gdy zbliża się 6 grudnia całe niebo zasypane jest listami. Nikt się temu nie dziwi. Wszyscy wiedzą, do kogo są one adresowane. Tyle listów otrzymuje tylko jeden święty - Św. Mikołaj. Jest z nimi mnóstwo zamieszania i gdyby nie pomoc małych Aniołków, sam Święty nie dałby sobie rady. Tylko One potrafią odczytać te „bazgroły”, rozszyfrować rysunki i uporządkować listy. Dzięki Ich pomocy wszystkie dzieci i nie tylko dzieci otrzymują na czas prezenty. Ten Święty od sprawiania innym radości nigdy nie odsyła żadnego listu…ale jeden z listów był zupełnie inny od pozostałych… Zresztą przeczytajcie sami...

s. Aneta Przeczytaj całość
2016-12-22

Życzenia s. Dyrektor

życzenia Boże Narodzenie s. Katarzyna 2016

s. Katarzyna

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik