2015-12-06

ZAPROSZENIE NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

aniołek

Od środy 9 grudnia otwieramy "Kiermasz Świąteczny" przygotowany przez Szkolne Kolo Caritas z pomocą rodziców. Zapraszamy wszystkich do tego stoiska na holu szkoły podstawowej. Wszystkie świąteczne ozdoby, kartki i smakołyki są ręcznie przygotowane. Proponowane ceny nie są wysokie, tylko takie aby zwróciły się koszty "produkcji", prosimy o taką ofiarę jaką podyktuje państwu serce - zebrane koszty przeznaczamy na przygotowanie paczek świątecznych dla rodzin w trudniejszej sytuacji materialnej. Kiermasz będzie "otwarty" aż do 21 grudnia. Jeśli ktoś z państwa chciałby się włączyć i przygotować w domu jakieś świąteczne ozdoby, czy wypieki to bardzo prosimy (proszę tylko o informację).

s. Judyta
2015-12-06

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Humanistycznego 2015

język polski

Wielkimi krokami zbliża się etap rejonowy Kuratoryjnego Konkursu Humanistycznego. Zakwalifikowały się do niego: Agnieszka Dudek i Konstancja Kozińska z klasy V "a" oraz Lena Głód z VI "b".
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego! Dziewczynkom życzymy owocnej nauki i połamania piór!

Urszula Pytlowana
2015-12-02

Msza pierwszopiątkowa

Jezus 2

Zapraszamy do wspólnej modlitwy

4 grudnia 2015 o godz. 15.00
w kaplicy szkolnej zostanie odprawiona Msza pierwszopiątkowa.

Serdecznie zapraszamy.

2015-12-01

SZKOLNY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

pastorałki

s. Marta Domagała Przeczytaj całość
2015-11-24

„Polskie pieśni patriotyczne w ilustracjach” - podsumowanie konkursu i galeria prac

Dzień agresji ZSRR na Polskę

W związku z narodowym świętem niepodległości odbył się szkolny konkurs plastyczny poświęcony polskim pieśniom patriotycznym.

Joanna Dywan Przeczytaj całość
2015-11-20

Święto szkoły 2015

święto szkoły 2015

2015-11-19

Gra Niepodległości 5a

Gra niepodległościowa 5a front

„Gra Niepodległości – rola pieniądza w odzyskaniu niepodległości”

Agnieszka Dudek Przeczytaj całość
2015-11-17

Kuratoryjny Konkurs Biblijny - wyniki

2015-11-15

Dzień Nauczyciela

dziennauczycielasp

14 października 2015 roku obył się niecodzienny Dzień Nauczyciela.

s. Agata Bielak Przeczytaj całość
2015-11-15

GIMNAZJALISTA CZYTA DZIECIOM

gimnazjalista czyta dzieciom