2016-11-03

SPOTKANIE Z POETĄ KAROLEM KOZŁOWSKIM

spotkanie z poetą 3b

Dnia 14 października 2016 r. Szkoła Podstawowa gościła w swoich progach poetę poezji dziecięcej Pana Karola Kozłowskiego. Jego pierwsze tomiki poezji dla dzieci noszące tytuł "Zwierzątkowo" zostały wydane w 1994 r. Następnie powstawały kolejne i tak jest do dzisiaj. Pan Karol cały czas jest aktywnym twórcą, wymyśla nowe historie lub opisuje prawdziwe.
Podczas spotkania z poetą dzieci z zainteresowaniem słuchały recytacji wierszy oraz historyjek o tym jak zaczęło się pisanie, opowieści o rymach i akcentach rytmicznych oraz o bohaterach swoich książeczek.
Po spotkaniu można było nabyć u Poety książeczki z Jego wpisem i imienną dedykacją. Największym zainteresowaniem cieszyły się opowieści oparte na faktach: "Pies marynarzem", "Pies Dżok", "Znajdek".
Na koniec spotkania dzieci podziękowały Panu Karolowi za ciekawe spotkanie wręczając jesienny wrzosiec.
Zapraszamy do Galerii na fotorelację

Katarzyna Więckowska
2016-10-19

Szkolna Kasa Oszczędności

skarbonka

Drodzy rodzice uczniów klas 1 – 3
Od listopada rusza w naszej szkole SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI. Szczegóły są zawarte w szkolnym regulaminie SKO /do pobrania/ Bardzo proszę wspierać i zachęcać dzieci w mądrym oszczędzaniu. Zapraszam też na stronę www.sko.pkobp.pl/demo gdzie znajdą Państwo bank informacji na temat SKO.

opiekun SKO S. Faustyna
2016-10-18

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2016/17

info mini

ZOBACZ

2016-10-16

Ślubowanie klas I 2016

ślubowanie Sp 2016

4 października odbyło się ślubowanie klas pierwszych

s. Aneta Przeczytaj całość
2016-10-10

KONKURS RÓŻAŃCOWY

konkurs różańcowy mini

Zapraszamy do wzięcia udziału
w religijno–plastycznym konkursie:
„Tajemnice Różańca Świętego” w moim życiu”.

s. Judyta Przeczytaj całość

MISTRZ I UCZEŃ W CYFROWYM ŚWIECIE

mcdn mini

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji z cyklu Nauczycielskie pasje inspiracją dla ucznia
SZCZEGÓŁY

2016-10-09

WYNIKI KONKURSU „ZBIÓRKA MAKULATURY”

makulatura mini

ZOBACZ

2016-10-09

Klub sportowy Cracovia w naszej szkole

cracovia mini

W czwartek 29 września gościliśmy w naszej szkole piłkarzy klubu sportowego „Cracovia” Pana Pawła Jaroszyńskiego oraz Milana Dimuna. Piłkarze przeprowadzili pokaz swoich umiejętności oraz rozegrali krótkie mecze. Uczniowie byli bardzo zainteresowani spotkaniem, mogli otrzymać autografy oraz pamiątkowe plakaty. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

2016-10-04

Spotkania formacyjne dla Dorosłych

spotkania formacyjne

W ostatnim czasie odbyły się w naszej szkole dwa spotkania poświęcone formacji dorosłych.

2016-09-28

Bezpieczna droga do szkoły naszych dzieci

ruch drogowy mini

Drodzy Rodzice!
Bardzo proszę o szczególne zwrócenie uwagi na dowożenie dzieci do szkoły, nasze drogi dojazdowe, wyjazdowe są wąskie i bardzo niebezpieczne! Umieszczamy mapę, która pokazuje proponowaną drogę.

2016-09-26

Kuratoryjny Konkurs Biblijny 2016

konkurs biblijny

"Nieznajomość Pisma Świętego
jest nieznajomością Chrystusa"
św. Hieronim

Zapraszamy uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału
w Kuratoryjnym Konkursie Biblijnym
"Z dobrą Nowiną przez życie".
W tym roku będziemy czytać Ewangelię według św. Marka
Etap szkolny konkursu odbędzie się 14 listopada 2016
.
Uczniów, którzy chcieliby wziąć udział w tym konkursie,
prosimy o zgłoszenie się do swoich katechetów!

s. Judyta
2016-09-25

Świetlica szkolna klas 4-6

Świetlica

W związku z rozpoczęciem działalności kół zainteresowań oraz zajęć dodatkowych w naszej szkole – BARDZO PROSIMY O PODANIE DO DNIA 28.09.2016 r. DOKŁADNYCH GODZIN, W KTÓRYCH PAŃSTWA DZIECKO BĘDZIE UCZĘSZCZAŁO NA ZAJĘCIA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ KLAS 4 – 6. Wszystkie późniejsze zmiany należy zgłosić pisemnie lub osobiście do nauczycieli świetlicy szkolnej (informacja telefoniczna nie będzie uwzględniana).
KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ KLAS 4 – 6: POBIERZ

Dorota Dorynek