2016-06-06

Kawiarenka Poetycka 2016

kawiarenka poetycka 2016

Już po raz 11 odbyła się w naszej szkole Kawiarenka Poetycka, tym razem motywem przewodnim była wędrówka, ta mała i ta troszkę większa. Było to święto poezji, tak mało popularnej w obecnych czasach, ale nasi uczniowie i ich Rodzice udowodnili, że u nas zawsze będzie zajmowała szczególne miejsce. Recytatorzy pięknie oddawali klimat utworów, przybliżali miejsca, zapraszali do podróży nie tylko tej realnej, ale także w głąb siebie. Niewątpliwie był to czas refleksji, zadumy, ale przede wszystkim słowa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

2016-05-18

KONKURS THE VOICE OF NAZARETH - FINAł

publika

Za nami przesłuchania w ciemno oraz fantastyczny etap półfinałów. Oj działo się!
Uczestnicy przeszli wszelkie oczekiwania Jury, które miało artystyczną ucztę słuchając przepięknych wykonań. Dziękujemy Wam Wszystkim!
Decyzją Jury podczas Finału przyznane zostaną następujące miejsca: klasy 1-3: 1,2,3,4 miejsce
klasy 4-6: 1,2,3 miejsce
gimnazjum: 1,2,3,4 miejsce
Inaczej mówiąc Wszyscy Uczestnicy zakwalifikowani do Finału są już pewni miejsca na podium. Wykonanie finałowe zdecyduje jedynie o kolejności.
W wyniku decyzji Jury do WIELKIEGO FINAŁU I EDYCJI THE VOICE OF NAZARETH PRZECHODZĄ NASTĘPUJĄCY WYKONAWCY:

2016-05-13

Półfinały the voice of Nazareth

mikrofon

Za nami przesłuchania w ciemno. Jury skrupulatnie przesłuchiwało nagrania Wykonawców w kategoriach 4-6 i gimnazjum oraz zorganizowało przesłuchania dla klas 1-3.
PÓŁFINAŁY ODBĘDĄ SIĘ
17 MAJA 2016 W GODZINACH 10-12.
O SZCZEGÓŁACH WYBRANI UCZESTNICY ZOSTANĄ POWIADOMIENI BEZPOŚREDNIO PRZEZ JURY.
W wyniku decyzji Jury do PÓŁFINAŁU I EDYCJI THE VOICE OF NAZARETH PRZECHODZĄ NASTĘPUJĄCY WYKONAWCY:

2016-05-05

Kartka z dziennika podróżnika z Rodzinnym Kołem Turystycznym

dolina chochołowska

2 kwietnia 2016 r. Sobota - Krokusy w Dolinie Chochołowskiej (zielonym szlakiem)
23 kwietnia 2016 r. Sobota - Hala Krupowa (z Sidziny Wielka Polana czarnym szlakiem, przez Policę szlakiem niebieskim ;) do Sidziny Wielka Polana)

Agnieszka Sośnicka, s. Justyna Przeczytaj całość
2016-05-04

Zbiórka rzeczy na zabawę fantową

loteria

W dniach 4-13 maja 2016 r. odbędzie się zbiórka rzeczy na zabawę fantową organizowaną podczas Festynu Rodzinnego 2016
Rzeczy można składać w pojemnikach na holu szkoły podstawowej i gimnazjum lub u s. Judyty.
Prosimy, aby pozostawione rzeczy były nowe lub w dobrym stanie. Zabawa fantowa skierowana jest do najmłodszych, dlatego prosimy o gadżety dostosowane do dzieci.
DZIĘKUJEMY!

2016-04-27

„Chcę być jak nasz Tata w Niebie – czyli o miłosierdziu ze mną w roli głównej”

Rok miłosierdzia

Z radością ogłaszamy wyniki!
Ale zanim…, garść informacji:
Dziękujemy za podjęcie trudu interpretacji i wykonania prac na zaproponowany temat. Ufamy, że zmierzenie się z nim, zainspirowało Wasze myśli i serca w kierunku czynienia konkretnego dobra. Może świat wokół nas stał się nieco bardziej miłosierny?

s. Ewa Przeczytaj całość
2016-04-26

KONKURS THE VOICE OF NAZARETH - PRZEDŁUŻAMY MOŻLIWOŚĆ NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ

mikrofon

DRODZY UCZESTNICY KLAS 4-6 I GIMNAZJUM!
DZIĘKUJEMY ZA PORCJĘ RÓŻNORODNEJ MUZYKI I CIEKAWYCH INTERPRETACJI, KTÓRE JUŻ NADESŁALIŚCIE.
DLA TYCH, KTÓRZY NIE ZDĄŻYLI, A JESZCZE O TYM MYŚLĄ
ZDECYDOWALIŚMY SIĘ PRZEDŁUŻYĆ MOŻLIWOŚĆ NADSYŁANIA
ZGŁOSZEŃ DO 3 MAJA 2016.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
NAGRAJ 2 PIOSENKI I WYŚLIJ NA: MULTIMEDIA@SZKOLANAZARET.PL

2016-04-15

Namaluj - Portret Świętych

pędzle

Zachęcamy Rodziny uczniów naszej szkoły do namalowania prac plastycznych pt. PORTRETY ŚWIĘTYCH.

2016-04-15

Konkurs na logo festynu - rozstrzygnięcie

logo festyn 2016

Zwycięzcą Konkursu dla Rodziców na Logo Festynu 2016 został Pan Jacek Starzyk.
Dziękujemy wszystkim którzy nadesłali swoje propozycje. Pana Jacka zapraszamy po odbiór nagrody podczas Festynu.

2016-04-11

KONKURS THE VOICE OF NAZARETH

2016-04-05

SZKOLNA MSZA ŚWIĘTA KWIECIEŃ 2016

msza

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MODLITWY
SZKOLNA MSZA ŚWIĘTA
w intencji uczniów klas trzecich o światło Ducha św. na czas egzaminu gimnazjalnego.
10 kwietnia 2016 godz. 15.00 Centrum Jana Pawła II

2016-04-03

Ogólnopolski konkurs plastyczny

Rok miłosierdzia

Przygotuję moje serce na spotkanie z Papieżem: "Chcę być jak nasz Tata w Niebie – czyli o miłosierdziu ze mną w roli głównej".

Ewa Kuboń Przeczytaj całość