2017-12-12

DPS podziękowanie 2017

Urszula Pytlowana Przeczytaj całość
2017-12-07

SKO listopad miesiąc oszczędzania - podsumowanie

SKO - mini news puchar

2017-12-04

RUSZYŁA XVIII EDYCJA GÓRY GROSZA!!!

Gór grosza 2017

Po raz kolejny Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w akcji "Góra Grosza", organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

Samorząd Uczniowski Przeczytaj całość
2017-11-28

INSCENIZACJA NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ Z ŻYCIA BŁ. FRANCISZKI SIEDLISKIEJ

Inscenizacja wydarzeń z życia Franciszki Siedliskiej

W dniu 23 listopada świetlica klas II- III dla uczczenia Patronki szkoły przygotowała inscenizację o najważniejszych wydarzeniach z życia bł. Franciszki Siedliskiej.

s. Ewa
2017-11-26

Konkurs „Bezpieczna Sieć”

Bezpieczna sieć mini.

Małgorzata Handzel
2017-11-24

Konkurs SKO 4 na 4

SKO mini 4x4

REGULAMIN KONKURSU:

2017-11-23

PODSUMOWANIE KONKURSU O PATRONCE SZKOŁY BŁ. FRANCISZCE SIEDLISKIEJ - MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

Franciszka Siedliska - grafika do konk. 2017

"... dopiero zaczęliśmy przygodę ze Szkołą Nazaretanek, powiem szczerze nic nie wiedzieliśmy o Patronce Szkoły. Te 2 tygodnie z bł. Franciszką były naprawdę pasjonujące. Niesamowita Kobieta, a jeszcze bardziej Bóg, który Ją wybrał."
Joanna Stawowska

s. Inez Przeczytaj całość
2017-11-21

Festiwal patriotyczny „Ku chwale Ojczyzny”

Festiwal Patriotyczny - świetlice 2017

W dniu 9 listopada Świetlice klas I- III zorganizowały wokalno- instrumentalny festiwal patriotyczny „Ku chwale Ojczyzny”. Wydarzenie to obrazują wybrane zdjęcia:

Wychowawczynie świetlic I-III
2017-11-16

KONKURS O PATRONCE SZKOŁY

Franciszka Siedliska - grafika do konk. 2017

KONKURS O PATRONCE SZKOŁY BŁ. FRANCISZCE SIEDLISKIEJ – MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

s.Inez, s. Agata Przeczytaj całość
2017-11-13

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową 2017

ozdoby

REGULAMIN KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Joanna Dywan, Agnieszka Dudek
2017-11-13

Małopolskie dyktando niepodległościowe - 2017

flaga Polski mini

Z przyjemnością informujemy, że finalistami Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” zostali:
Konstancja Kozińska z kl. VII „a”
Emilia Małysa z kl. V „a”
Marta Maciuszek z kl. VI „a”
Jakub Irzyński z kl. III „a” gimnazjum

Serdecznie gratulujemy wiedzy, zapału, znajomości reguł ortograficznych i wyjątków. Życzymy sukcesów w potyczkach ze słowem i historią w kolejnych latach.

Polonistki
2017-11-10

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH - podsumowanie

Laurki dla biblioteki 2017

Wraz z nadejściem listopada zakończył się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Nie zabrakło w tym czasie rozmaitych inicjatyw, począwszy od przygotowanych przez pana bibliotekarza prezentacji dla wszystkich klas, poprzez czytanie maluchom, czy spotkanie z przedstawicielem organizacji „Kościół w potrzebie”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również Dyktando Niepodległościowe, w którym uczniowie mogli się sprawdzić, łącząc zainteresowania historyczne z umiejętnościami polonistycznymi. Niezwykłych wrażeń dostarczył konkurs „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę…”- przygotowanie ciekawej okładki było nie lada wyzwaniem, wymagało nie tylko pomysłowości, ale i sprawności fizycznej :)
Już za nami wszystkie konkursy – uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, a także do odwiedzenia galerii, w której najciekawsze i najpiękniejsze prace zostały zaprezentowane.

Nauczyciele zespołu humanistycznego Przeczytaj całość