2017-09-28

Modlitwa różańcowa dookoła Polski

s. Faustyna Przeczytaj całość
2017-09-24

„NA MIEJSCA !!! GOTÓW!!! START!!!”

bieg

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęliśmy w biegu :)

Krzysztof Iwaszczyszyn Przeczytaj całość
2017-09-20

Zostań członkiem Szkolnej Kasy Oszczędności

sko mini 2017

Aby przystąpić do SKO wystarczy, aby Twój rodzic lub opiekun prawny wyraził zgodę i wypełnił stosowne oświadczenie (dostępna w sekretariacie, na holu SP)
OTRZYMASZ: legitymację SKO, stworzoną na wzór karty płatniczej, książeczkę SKO do dokonywania wpisów o wpłatach lub wypłatach oraz login do własnego konta internetowego.

2017-09-20

„Suknia dla Maryi - votum mojej rodziny”

Maryja

Rok 2017 jest naznaczony wielkimi JUBILEUSZAMI MARYJNYMI:
Jubileuszem 100 – lecia objawień w Fatimie
oraz Jubileuszem 300 – lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

s. Judyta Przeczytaj całość
2017-09-18

Wybory do SU - kandydatka nr 8

wybory 2017 mini

Barbara Malinowska
2017-09-08

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

samorząd

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele
20 września odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego klas 4-7 oraz II i III Gimnazjum. Chętni uczniowie zabierają karty poparcia od Pani Basi z holu, rozpoczynają zbieranie podpisów i uzupełnione oddają wychowawcy.

Wychowawca klasy zatwierdza wybór maksymalnie trzech kandydatów. Po uzyskaniu zgody wychowawcy, uczeń oddaje do sekretariatu kartę zgłoszenia do dnia 13.09.2017 do godziny 12:00. Od tego momentu może rozpocząć kampanię wyborczą.

Regulamin kampanii wyborczej:

• Kampania wyborcza będzie trwać od 13 do 19 września
  • Plakat wyborczy w formacie A3 lub A4 uczeń oddaje do pokoju nauczycielskiego gimnazjum.
  • Niedozwolone jest samowolne wieszanie plakatów na korytarzach
  • Kandydat może nagrać "spot wyborczy" trwający do 60 sekund, w którym przedstawia swoje propozycje, link do filmu przesyła z konta szkolnego Panu Marcinowi Proszkiewiczowi
  • Dozwolone są trzy formy prowadzenia kampanii: plakat, spot wyborczy, rozmowa z innymi uczniami. (Nie rozdajemy cukierków, ani żadnych innych rzeczy)
  • Szanujemy pracę innych, nie niszcząc plakatów.

Joanna Przybyłowska, Karina Skalska-Kwak, Paulina Ziółko
2017-09-08

Zmiana nazwy szkoły w systemie iDziennik

info mini

Szanowna Społeczności szkolna, informujemy o zmianie nazwy szkoły przy logowaniu do iDziennika.
Od dnia dzisiejszego właściwa nazwa to:
sp164-krakow

Marcin Proszkiewicz
2017-09-07

Eucharystia rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Msza rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

W dniu 4 września 2017 roku wspólną Eucharystią rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Ksiądz Krzysztof Główka modlił się za nas wszystkich i przypomniał, co jest najważniejsze w naszym życiu.
Szkoła ma nową nazwę: Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej. Uczą się w niej również uczniowie klas 2- 3 gimnazjalnych. W sumie jest to 494 uczniów, a grono nauczycielskie liczy 50 nauczycieli. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócili po wakacjach wypoczęci i pełni zapału do podejmowania nowych zadań! Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie dla Wszystkich czasem zdobywania nie tylko wiedzy, ale również uczenia się jak być dobrym człowiekiem, mądrym Polakiem i autentycznym chrześcijaninem.
Niech nasza patronka bł. Franciszka Siedliska wyprasza u Świętej Rodziny z Nazaretu błogosławieństwo dla całej wspólnoty szkolnej.

s. Katarzyna | dyrektor
2017-09-05

Atrakcje Dnia Języków Obcych 2017

Dzień języków obcych

Zespół nauczycieli języków obcych zaprasza do konkursów związanych z Dniem Języków Obcych (26 września) oraz do przygotowania Kawiarenki Językowej i przyczynienia się do powstania naszej własnej książki kucharskiej "Kuchnie świata w Nazarecie. Szczegółowe informacje tuta
kawiarenka regulamin

Agata Kasprowicz-Kubala
2017-09-05

Zebrania z rodzicami 12-13 września 2017

rodzice mini

2017-09-04

GIMNASTYKA OGÓLNOROZOWJOWA DLA DZIECI 2017

Gimnastyka plakat mini

Zajęcia planowane są w dniach poniedziałek oraz czwartek w godzinach 15.45 - 16.45
Wszelkie informacje odnośnie daty rozpoczęcia zajęć zostaną podane po zebraniu listy zainteresowanych osób... Zapisy droga mailowa lub telefonicznie.

Rafał Pieżga