Kolonia 2017

informacje

s. Aneta

Wieczór poetycko-muzyczny 2017

W dniu 26 kwietnia w naszej szkole odbył się piękny wieczór poetycko-muzyczny przygotowany przez panią Ewą Daczkowską, prowadzącą zajęcia muzyczne w naszej szkole w ramach CDA Towarzystwa Muzycznego. Wystąpili dla nas uczniowie naszej szkoły podstawowej, którzy uczą się grać na różnego rodzaju instrumentach oraz uczniowie gimnazjum wspaniale recytujący wiersze i prozę. Podczas koncertu wystąpili również uczniowie Szkoły Muzycznej nr 3 im. B. Rutkowskiego w Krakowie pod batutą Pani Magdaleny Kopacz-Nyklewicz. Razem z orkiestrą gościnnie zagrali Pani Małgorzata Kucała –skrzypce oraz Pan Błażej Michna- altówka.Był to wieczór pełen pięknych muzycznych wrażeń. Podczas koncertu można było złożyć wolne datki na Hospicjum przy Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, zebrana kwota została przekazana do Hospicjum.
Zapraszamy na fotorelację

KONKURSU ZBIÓRKI MAKULATURY - wiosna 2017

Makulatura 2017

regulamin

2017-05-11

V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

nuty

Dnia 25 kwietnia 2017 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej, który -już po raz piąty- był zorganizowany przez szkołę Sióstr Augustianek, a patronował mu biskup Grzegorz Ryś. Tegoroczny temat był związany z osobami świętych oraz błogosławionych.

Katarzyna Więckowska Przeczytaj całość
2017-05-11

XIII turniej szachowy im. Bogdana Śliwy

szachy 2017

Wielki sukces odniósł Franciszek Kozłowski na XIII turnieju poświęconym pamięci arcymistrza Bogdana Śliwy. Franek zgromadził 5,5 pkt w 7 partiach i zwyciężył w grupie "C" !!!
>>wyniki<<
Dzielnie walczył w grupie "D" Xawery Dyląg, zgromadził 4 punkty w 7 partiach.
>>wyniki<<

Bartłomiej Wiejaczka
2017-05-07

Jak robić dobrze?

Szymon Hołownia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie w naszej szkole z Szymonem Hołownią, publicystą, filantropem, autorem licznych książek m.in.: Jak robić dodrze, Last minute.24h chrześcijaństwa na świecie, Bóg, kasa i rock'n'roll, prezesem fundacji Kasisi i Dobra Fabryka oraz współprowadzącym program rozrywkowy Mam talent!
Szymon w czasie spotkania będzie mówił o dobru, które tkwi w każdym człowieku i które możemy wyrażać na wiele sposobów. Szymon jest również otwarty na wszelkie pytania, które będzie można zadać w drugiej części spotkania. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

Edyta Ligas i s. Agata Bielak
2017-04-20

Podziękowanie z Domu Pomocy Społecznej za przekazane dary 2017.

DPS logo

s. Justyna Jeż Przeczytaj całość
2017-04-13

ZALIPIE – MALOWANA WIEŚ

Zalipie kl.1 2017 mini

WARSZTATY WIELKANOCNE – KLASY PIERWSZE W DOMU MALATEK W ZALIPIU

s. Aneta Przeczytaj całość
2017-04-12

Wielkanoc 2017

2017-04-10

XIV Krakowski Konkurs Recytatorski

recytacja

Miło mi poinformować, iż wyróżnienie w Krakowskim Konkursie Recytatorskim uzyskała Julia Gąsiorowska z klasy V „a”.
Serdecznie gratuluję sukcesu.

Dorota Kaczmarczyk
2017-04-06

Międzynarodowy Dzień Teatru 2017

dzień teatru 2017

27 marca w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto to sprzyjało pokazom uczniowskich talentów, mieliśmy więc okazję zobaczyć przedstawienie „Z wizytą na Olimpie” przygotowane przez koło teatralne z klasy 6b oraz projekt gimnazjalny „ Teatrem jest życie, aktorem człowiek…” uczennic z klasy 2b gimnazjum. Oba pokazy wspaniale pokazały źródła teatru oraz jego historię - zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

POLONISTKI
2017-04-05

OBÓZ SPORTOWY NAZARET WAKACJE 2017

Obóz sportowy lato 2017

Miejsce: Gilowice - Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Beskidek.
Termin: 16-23 lipca 2017 (8 dni).
Koszt: 1000 zł (płatne w dwóch ratach: 1 rata- 300 zł do końca kwietnia, 2 rata 700 zł do 23.06).
Zapisy: u nauczycieli w-f do wyczerpania miejsc.
Opieka: Nauczyciele wychowania fizycznego.

Nauczyciele WF Przeczytaj całość