2017-11-26

SKO mini 4x4

REGULAMIN KONKURSU:

2017-11-23

PODSUMOWANIE KONKURSU O PATRONCE SZKOŁY BŁ. FRANCISZCE SIEDLISKIEJ - MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

Franciszka Siedliska - grafika do konk. 2017

"... dopiero zaczęliśmy przygodę ze Szkołą Nazaretanek, powiem szczerze nic nie wiedzieliśmy o Patronce Szkoły. Te 2 tygodnie z bł. Franciszką były naprawdę pasjonujące. Niesamowita Kobieta, a jeszcze bardziej Bóg, który Ją wybrał."
Joanna Stawowska

s. Inez Przeczytaj całość
2017-11-21

Festiwal patriotyczny „Ku chwale Ojczyzny”

Festiwal Patriotyczny - świetlice 2017

W dniu 9 listopada Świetlice klas I- III zorganizowały wokalno- instrumentalny festiwal patriotyczny „Ku chwale Ojczyzny”. Wydarzenie to obrazują wybrane zdjęcia:
ZOBACZ

Wychowawczynie świetlic I-III
2017-11-16

KONKURS O PATRONCE SZKOŁY

Franciszka Siedliska - grafika do konk. 2017

KONKURS O PATRONCE SZKOŁY BŁ. FRANCISZCE SIEDLISKIEJ – MARII OD PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA

s.Inez, s. Agata Przeczytaj całość
2017-11-13

Małopolskie dyktando niepodległościowe - 2017

flaga Polski mini

Z przyjemnością informujemy, że finalistami Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” zostali:
Konstancja Kozińska z kl. VII „a”
Emilia Małysa z kl. V „a”
Marta Maciuszek z kl. VI „a”
Jakub Irzyński z kl. III „a” gimnazjum

Serdecznie gratulujemy wiedzy, zapału, znajomości reguł ortograficznych i wyjątków. Życzymy sukcesów w potyczkach ze słowem i historią w kolejnych latach.

Polonistki
2017-11-13

Konkurs na ozdobę bożonarodzeniową 2017

ozdoby

REGULAMIN KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ
ZOBACZ

Joanna Dywan, Agnieszka Dudek
2017-11-10

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH - podsumowanie

Laurki dla biblioteki 2017

Wraz z nadejściem listopada zakończył się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Nie zabrakło w tym czasie rozmaitych inicjatyw, począwszy od przygotowanych przez pana bibliotekarza prezentacji dla wszystkich klas, poprzez czytanie maluchom, czy spotkanie z przedstawicielem organizacji „Kościół w potrzebie”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również Dyktando Niepodległościowe, w którym uczniowie mogli się sprawdzić, łącząc zainteresowania historyczne z umiejętnościami polonistycznymi. Niezwykłych wrażeń dostarczył konkurs „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę…”- przygotowanie ciekawej okładki było nie lada wyzwaniem, wymagało nie tylko pomysłowości, ale i sprawności fizycznej :)
Już za nami wszystkie konkursy – uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, a także do odwiedzenia galerii, w której najciekawsze i najpiękniejsze prace zostały zaprezentowane.

Nauczyciele zespołu humanistycznego Przeczytaj całość
2017-11-09

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Dzieci w Szachach 2017

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów.

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn Przeczytaj całość
2017-11-07

EuroWeek – Szkoła Liderów 2017

euro week -szkoła liderów 2017

W dniach 2-6 listopada 2017 r. 15-osobowa grupa uczniów naszej szkoły z klas IV-VI wyruszyła naprzeciw nowym przygodom w ramach projektu edukacyjnego EuroWeek.

Małgorzata Olchawa Przeczytaj całość
2017-11-06

Podsumowanie Krakowskiej Olimpiady Młodzieży 2016/2017

2 listopada odbyła się uroczysta gala podsumowująca współzawodnictwo w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2107. W gali uczestniczyły reprezentacje szkół, nauczyciele, dyrektorzy i przedstawiciele Miasta oraz honorowi goście.

Nauczyciele WF Przeczytaj całość
2017-11-06

ZAWODY SZKOLNE - LISTOPAD 2017

Badminton, pływanie mini

Zapraszamy chętnych z klas 4-6 do włączenia się do rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności.
PIŁKARZYKI rozgrywki od 6.11.2017 informacja na tablicy ogłoszeń przy sali gimnastycznej
BADMINTON zapisy u nauczycieli WF, termin: PIĄTEK 10.11.2017 PŁYWANIE zapisy u nauczycieli WF, termin: ŚRODA 15.11.2017 BASEN KURDWANÓW 7.00-9.00
Najlepsi będą reprezentować szkołę w zawodach międzyszkolnych (badminton, pływanie).

Krzysztof Iwaszczyszyn | Jarosław Małysiak