Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2019-11-05

Wakacyjna przygoda w sercu Londynu 2020

Wakacyjna przygoda w sercu Londynu 2020

Mobilne Centrum Języków Obcych i Korepetycji NeverendingStory z Okocimia zaprasza uczniów klas V-VIII szkół podstawowych.

PLAN OGÓLNY

 1. Dzień: zbiórka i wyjazd, przejazd autokarem przez Niemcy do Belgii, obiadokolacja, nocleg
 2. Dzień: Śniadanie. Przeprawa przez kanał La Manche, przejazd do Greenwich i wizyta w Królewskim Obserwatorium Astronomicznym, Południk Zero. Rozpoczęcie zwiedzania Tower of London, Tower Bridge, Buckingham Palace i Trafalgar Square. Obiadokolacja, zakwaterowanie i nocleg.
 3. Dzień: po śniadaniu wycieczka do położonego pod Londynem Warner Bros Studio, gdzie zobaczymy rekwizyty, kostiumy, scenografie związane z filmem/książką Harry Potter. Obiadokolacja i nocleg.
 4. Dzień: Po śniadaniu jedziemy zwiedzać uniwersytecki Oxford wraz ze słynną biblioteką. Po powrocie do centrum Londynu przejażdżka w kapsule London Eye, która zapewni wspaniałe widoki miasta, a następnie przejście przez Millenium Brigde - pieszej kładki na Tamizie. Jeśli czas pozwoli, Dworzec King's Cross i słynny peron 9 i ¾. Obiadokolacja i nocleg.
 5. Dzień: Po śniadaniu Londynskie oceanarium oraz ZOO, British Museum i Muzeum Historii Naturalnej gdzie jedną z największych atrakcji jest galeria dinozaurów

CENA ZAWIERA :

 • przejazd autokarem
 • zakwaterowanie (pok. 2,3,4 osobowe), 4 noclegi
 • wyżywienie
 • opiekę pilota - przewodnika
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • podatek Vat

1690 zł + 140 GBP, które będą przeznaczone na przejazdy po Londynie i wejściówki

ZAPISY TRWAJĄ TYLKO DO 11.11.2019
paulinaziolko@szkolanazaret.pl

Paulina Ziółko

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik