2019-11-18

VII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe

VII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe

Niełatwo jest pisać poprawnie po polsku, ale pisać poprawnie po polsku o historii jest nie lada wyzwaniem, dlatego tym bardziej jest nam miło poinformować, że laureatami VII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego " Po polsku o historii" zostali Emilia Małysa z kl. 7a oraz Jeremi Rusin z kl. 6a.
Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii" to wyjątkowy projekt edukacyjny.
Rywalizacja w tradycyjnym dyktandzie była okazją do uczenia się historii i refleksji nad językiem ojczystym. W tekstach do napisania pojawiły się postacie i wydarzenia związane z odzyskiwaniem niepodległości przez Polskę.
Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Polonistki

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik