Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2018-11-19

Uroczystości odsłonięcia Kamienia Pamięci

Uroczystości odsłonięcia Kamienia Pamięci

9 listopada 2018 roku poczet sztandarowy naszej szkoły (Dominika Adamek, Maja Dąbrowska, Bartosz Grzesik oraz Damian Powązka) uczestniczył w uroczystości odsłonięcia Kamienia Pamięci, który powstał setną rocznicę Odzyskania Niepodległości, aby uczcić bezimiennych bohaterów walki o niepodległość Ojczyzny na terenie Podgórza Duchackiego.

Kamień odsłonił inicjator upamiętnienia kpt. Włodzimierz Wolny, żołnierz ZWZ oraz AK. W wydarzeniu wzięły udział władze dzielnicy XI oraz radni Miasta Krakowa, a także poczty sztandarowe szkół na terenie naszej dzielnicy.

Agnieszka Światak-Poraszka

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik