Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2018-11-29

Święto Szkoły 2018

Święto Szkoły 2018

„Gdy szukam wspomnień, które trwały ślad pozostawiły we mnie, kiedy podsumowuję godziny, które miały dla mnie znaczenie, odnajduję nieomylnie to, czego żadne bogactwo nie zdołałoby mi zapewnić: nie można kupić przyjaźni człowieka związanego z nami na zawsze doświadczeniami życia.”

Słowa francuskiego poety i pisarza  -  Antoine de Saint-Exupéry'ego - stały się mottem wydarzeń, które miały miejsce  27.11.2018r. Tego dnia obchodziliśmy  Święto Patronki  Szkoły - bł. Franciszki  Siedliskiej, jubileusz 20 -lecia istnienia naszej placówki oraz imieniny Siostry Dyrektor.

 Dzień ten stał się okazją do refleksji na temat wartości miejsca i ludzi, z którymi jest i było nam dane dzielić swoje życie. Jednocześnie, również dzięki nim, możemy trwać  w przekonaniu, że najlepsze dopiero przed nami!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Urszula Pytlowana, Urszula Kozińska

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik