Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2015-10-15

SPRAWOZDANIE ZE SPOTKANIA INTEGRACYJNEGO KLASY II „B” 2015/2016

SPRAWOZDANIE ZE SPOTKANIA INTEGRACYJNEGO KLASY II „B” 2015/2016

SPRAWOZDANIE ZE SPOTKANIA INTEGRACYJNEGO KLASY II „B” 2015/2016

Dnia 18 września 2015 r. klasa II "b" ze Szkoły Podstawowej odbyła swoje spotkanie integracyjne. Odbyło się ono na terenie naszej szkoły, a rozpoczęło o g.17.00.

Na początku zaczęto suto zastawiać stoły. Rodzice wykazali się niezwykłą kreatywnością w przygotowywaniu smakołyków(notabene postnych, bo był to piątek). Niejedna restauracja nie powstydziłaby się tak pomysłowo i smacznie nakrytego stołu.

Spotkanie rozpoczęliśmy zabawą pt. "Pajęczynka", którą zaproponowała nasza nowa koleżanka Ola. Następnie rozpoczęła się część sportowa, którą zorganizowali tatusiowie: Pan Hołuj i Pan Kazior. Były m.in. jazda na hulajnodze po wyznaczonym torze, skoki przez skakankę, przeciąganie liny oraz wspaniały mecz. Rozegrany on został pomiędzy tatusiami, a dziećmi. Jak mówiono: Starła się ze sobą "przewaga siłowna" (kilku tatusiów) z przewagą liczebną (prawie wszystkie dzieci uczestniczące w spotkaniuJ).

Na koniec spotkania był wspólny śpiew przy symbolicznym ognisku zrobionym z bransoletek fluorescencyjnychJ, które otrzymały dzieci podczas zabawy. Przy strunach gitary zabrzmiały m.in. "Hej sokoły", "Płonie ognisko", "Hej bystro woda".

Gdy zrobiło się już naprawdę ciemno, spotkanie trzeba było zakończyć, ku -oczywiście- niezadowoleniu najmłodszych.

Uczniowie klasy II "b" za swój udział w zawodach sportowych otrzymali wspaniałe medale.

Niech te miłe i dobre chwile pozostaną jak najdłużej w naszych wspomnieniach :)

Katarzyna Sikorska -Więckowska

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik