2015-11-24

„Polskie pieśni patriotyczne w ilustracjach” - podsumowanie konkursu i galeria prac

„Polskie pieśni patriotyczne w ilustracjach” - podsumowanie konkursu i galeria prac

W związku z narodowym świętem niepodległości odbył się szkolny konkurs plastyczny poświęcony polskim pieśniom patriotycznym.

Uczniowie mieli okazję wykazać się swoimi artystycznymi pomysłami i umiejętnościami. Mimo dość trudnego tematu konkursu, wszystkie prace zasługiwały na pochwałę i uznanie. Prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie i wzbudziły zachwyt oglądających. Trzeba przyznać, że uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i wrażliwością artystyczną w związku z tym wyłonienie laureatów było bardzo trudne. Jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością, interpretacją tematu i starannością wykonania.
Laureatami konkursu zostali:
Joanna Dywan

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik