Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2020-01-15

Jasełka Nauczycieli 2020

Jasełka Nauczycieli 2020

Zapraszamy na spektakl.

"Jasełka "Na strychu" to inscenizacja, której akcja toczy się na poddaszu pewnego domu, do którego na Święta Bożego Narodzenia trafia Pola i Maks. Strych tego domu jest pełen staroci, wśród których znajdziemy wiklinową skrzynię, stary wieszak oraz fotel, "skrzydła anioła", sianko, kije i "koronę". Jak się okazuje, przedmioty te żyją, a do tego znają historię narodzenia Pańskiego, którą ze szczegółami opowiadają głównym bohaterom. W przedstawieniu tajemnica Bożego Narodzenia ukazana zostaje podwójnie: religijnie oraz poprzez niezwykłość wydarzeń. Widzowie zobaczyli przepełnione nastrojową muzyką biblijne sceny: zwiastowanie, poszukiwanie wolnej gospody i narodziny w stajence, a także przybycie pasterzy i króli."


Nauczyciele

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik