Aktualności

Wydarzenia z życia szkoły

2015-11-15

GIMNAZJALISTA CZYTA DZIECIOM

GIMNAZJALISTA CZYTA DZIECIOM

Październik był Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Jedną z wielu inicjatyw podjętych w ramach tego święta była akcja "Gimnazjalista czyta dzieciom"

- starsi uczniowie przychodzili w odwiedziny do młodszych kolegów i czytali - literaturę polską, angielską, skandynawską, a wszystko po to, by promować CZYTANIE. Zachęcali również do częstych wizyt w bibliotece i wypożyczania,zarówno tych "starych" książek, jak i nowości. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie, będą mieli już na zawsze wpisane w grafik swoich zajęć: CZYTANIE,ponieważ nikt nie zaprzeczy, że: "Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA PREZENTACJI, KTÓRA JEST RELACJĄ Z AKCJI

Urszula Kozińska

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik