2015-10-22

6. edycja Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP.

6. edycja Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP.

Wszystko już jasne!!! Zakończyła się 6. edycja Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny z klas pierwszych gimnazjum oraz chłopcy z klas piątych i szóstych szkoły podstawowej. Najlepiej w rywalizacji zaprezentowali się "chłopcy młodsi", którzy w swojej kategorii wiekowej przeszli zwycięsko 3 etapy eliminacji i zagrali w finale wojewódzkim. Skład drużyny: Michał Bajor, Michał Merynda, Szymon Szczęsny, Jakub Dyl, Jakub Połeć, Stanisław Miśniakiewicz, Antoni Janiga, Mikołaj Światak, Szymon Wąs, Jakub Straupisz.
Radość i smutek, uśmiech i łzy, zwycięstwa i porażki - oto bilans  6. edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Niestety nie udało się awansować do turnieju finałowego. Najlepsza okazała się drużyna MUKS Halny Kamienica, która wygrała także w finale w Warszawie.

Krzysztof Iwaszczyszyn

Jeszcze więcej...

Dowiedz się więcej na temat Naszej Szkoły

Wirtualny dziennik