Aktualności, czyli wydarzenia z życia szkoły

W ciągu roku szkolnego ma miejsce wiele ciekawy i wartych zapamiętania wydarzeń.
Oto ostatnie z nich.

2018-04-25

Małopolskie Mistrzostwa Łamigłówek Logicznych 2018

Gry matematyczne mini 18

24 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w drużynowych Małopolskich Mistrzostwach Łamigłówek Logicznych i zajęli bardzo dobre lokaty.
Drużyna 1. w składzie: Aleksandra Pasieka (3a), Michał Pajda (3a), Jan Sierżęga (3a) i Kacper Wojnowski (3a) zajęła I miejsce,
natomiast drużyna 2. w składzie: Jan Gurgul (2b), Michał Merynda (7a), Maciej Pollok (7b) i Piotr Sałakowski (7b) zajęła III miejsce.
Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów i wiele radości płynącej
z rozwiązywania logicznych zawiłości.

Mariola Jurkowska
2018-04-25

Siatkarze na medal

Olimpiada Młodzież - Siatka 2018

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszych sportowców. W ostatni piątek (20 kwietnia) drużyna siatkarzy odniosła historyczny sukces zdobywając brązowy medal w Mistrzostwach Krakowa w Piłce Siatkowej (Igrzyska Dzieci). Siatkarze pewnie przeszli przez wszystkie etapy eliminacji ulegając jedynie Mistrzom Krakowa w półfinale.

Jarosław Małysiak, Krzysztof Iwaszczyszyn Przeczytaj całość
2018-04-24

Konkurs "Uczeń z Klasą"

uczeń mini