Aktualności, czyli wydarzenia z życia szkoły

W ciągu roku szkolnego ma miejsce wiele ciekawy i wartych zapamiętania wydarzeń.
Oto ostatnie z nich.

BAL KARNAWAŁOWY Z BOHATERAMI BAJEK WALTA DISNEYA

Bal karnawałowy klas 1-3 2018

Jak co roku na naszym szkolnym balu gwarno, radośnie i bardzo, bardzo kolorowo. Mnóstwo przeróżnych postaci przebranych w przepiękne stroje.

s. Aneta Szot Przeczytaj całość

Krakowski Konkurs Recytatorski 2018

recytacja 2018

Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Krakowskim Konkursie Recytatorskim, który od lat 15 cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników słowa.

Polonistki Przeczytaj całość

Jasełka na krakowskim rynku kl. 2a

Jasełka na rynku 2018

Jak przystało na Kraków, Cud Betlejemskiej Nocy dokonał się na rynku. Prowadzącym wszystkich na spotkanie z Nowonarodzonym Jezusem był malarz Stanisław, dzielnie towarzyszył mu rozbrykany młody smok wawelski i zmartwiony jego beztroską kucharz Bartolini oraz jego kuchcik. Do szopki, oprócz Józefa, Maryi i aniołów zdążali też krakowiacy i krakowianki, Lajkonik, kwiaciarki krakowskie i gołębie, niosąc Dzieciątku swoje dary.

s. Aneta Szot Przeczytaj całość

Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów

Odwiedź naszą galerię zdjeć #GALERIA