2018-03-28

Finał Małopolskiego Konkursu Matematycznego 2018

matematyka mini

Z ogromną radością informuję, że uczennica klasy 3a Aleksandra Pasieka została laureatką Małopolskiego Konkursu Matematycznego.
Finalistami tego konkursu zostali: Michał Pajda kl. 3a, Stanisław Hajduk kl. 3b oraz Jan Gurgul kl. 2b.
Serdecznie gratuluję i dziękuję uczniom za ich wkład pracy w przygotowanie się do konkursu oraz za godne reprezentowanie naszej Szkoły.

Mariola Jurkowska
2018-03-28

Małopolski Konkurs Biologiczny 2018

biologia mini 2018

Laureatką Małopolskiego Konkursu Biologicznego w roku szkolnym 2017/2018 została:
Agnieszka Uryga uczennica z klasy 3A
Tytuł finalisty zdobyli uczniowie Adam Kowalczyk z klasy 3B oraz Maciej Stanek z klasy 2A
Serdecznie gratulujemy oraz podziwiamy ogrom wiedzy ekologicznej jaką wykazali się uczniowie piszący etap wojewódzki.

Karina Skalska-Kwak
2018-03-27

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PARTYKA 2018 - wyniki

dzień świętego Partyka 2018

16 marca 2018 odbył się w naszej szkole Dzień św. Patryka, patrona Irlandii. Uczniowie wszystkich klas brali udział konkursach oraz świętowali dzień przebrani w narodowy kolor Irlandii – zielony. Od godzin porannych uczniowie poszukiwali na terenie szkoły ukrytego „kubełka ze złotem.” Oto lista zwycięzców konkursów

Nauczyciele Języka Angielskiego Przeczytaj całość
2018-03-26

Tydzień Języka Polskiego 2018

język polski

23 kwietnia w naszej szkole rozpoczyna się kolejny
Tydzień Języka Polskiego - tym razem poświęcony literaturze fantastycznej.
Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach, wydarzeniach, które będą uatrakcyjniały święto Mowy Ojczystej. Szczegóły na plakacie oraz u nauczycielek języka polskiego. Mamy nadzieję, że będziemy się fantastycznie bawić:)
szczegóły

Polonistki
2018-03-22

Maks matematyczny 2018

gry matematyczne

Z radością informuję, że uczniowie naszego Gimnazjum osiągnęli bardzo dobre wyniki w ogólnopolskim konkursie gier komputerowych o nazwie Maks Matematyczny:
Jan Gurgul kl. 2b - 1. miejsce w kraju,
Krzysztof Wrona 3b - 1. miejsce w województwie,
Jan Ciężkowski 3b - 2. miejsce w województwie
Szymon Bołd 3b - 9. miejsce w województwie.

Serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w kolejnych edycjach Maksa.

Mariola Jurkowska

DZIEŃ JĘZYKA FRANCUSKIEGO 2018

Dzień Języka Francuskiego 2018 mini

Już jutro, 20 marca, w naszej szkole odbędzie się
DZIEŃ JĘZYKA FRANCUSKIEGO.
Z tej okazji, w słodkiej kawiarence, będzie można kupić tradycyjne rogaliki i delektować się nimi przy francuskiej muzyce.
Uczniowie, którzy przebiorą się tego dnia (PRZEBRANIE NAWIĄZUJĄCE DO FRANCJI), będą zwolnieni z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek ;-)
W tym dniu zapraszamy również na prezentację projektu edukacyjnego, realizowanego przez uczniów klas drugich gimnazjum, który wprowadzi w świat teatru, musicalu i choć trochę przybliży widzom język francuski... Prezentacja przewidziana jest o godz. 14:15 w Sali Teatralnej (na projekt zapraszam w imieniu Pani Urszuli Kozińskiej i swoim).
Serdecznie zapraszam,

ELŻBIETA SROKA

Finalista Małopolskiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego 2018

angielski

Z przyjemnością informuję, że Michał Pajda 3A uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Angielskiego. Składam serdeczne gratulacje zważywszy na fakt, że tylko jeden uczeń w województwie uzyskał tytuł laureata.

Paulina Ziółko

Głosuj na NASZĄ PISANKĘ

Konkurs pisanka 2018

Głosować można codziennie od 17 do 23 marca w Centrum Handlowym „Serenada”, poprzez wrzucenie "wizytówek" do urn, stojących przy pisance. Formularze będą dostępne w Infopunkcie na Placu Spotkań w Centrum „Serenada”. Szkoła, której autorska pisanka otrzyma największą ilość głosów, wygrywa wspaniałe nagrody multimedialne.

Joanna Dywan Przeczytaj całość
2018-03-08

Wręczenie nagród w konkursie MEN „Nauczyciel-Innowator”

nauczyciel innowator 2018 mini

W dniu 7 marca br., Pani Joanna Przybyłowska – nauczyciel języka niemieckiego w naszej szkole uczestniczyła w spotkaniu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, podczas którego minister Anna Zalewska wręczyła nagrody 16 laureatom konkursu organizowanego przez MEN „Nauczyciel- Innowator”. Serdecznie gratulujemy jeszcze raz tak wielkiego sukcesu! Zapraszamy do objerzenia fotorelacji :
relacja dyplom

2018-03-07

SZKOLNA OLIMPIADA 2018

Olimpiada mini

KLASY 1-3 SP 14 marca (środa) GODZ 9.00 – 12.00
KLASY 4-6 SP 12 marca (poniedziałek) 9.00 -12.00
KLASY 7-GIM 12 marca (poniedziałek) 12.00 – 15.00

Nauczyciele Wychowania Fizycznego Przeczytaj całość
2018-03-07

Droga krzyżowa

droga krzyżowa mini

„Ktoryś za nas cierpiał rany
Jezu Chryste zmiłuj się nad nami…”

DROGA KRZYŻOWA W NASZEJ SZKOLNEJ KAPLICY W PIĄTKI : 9 marca, 16 marca, 23 marca o godz. 15:00
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH
DO WSPÓLNEJ MODLITWY

s. Judyta
2018-02-28

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO - FINAŁ

Francja mini 2018

7 marca 2018 r. odbędzie się etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego. Naszą szkołę reprezentować będzie
Jakub Adamczyk z klasy 3B.
Gratulujemy dotychczasowych wyników. Życzymy owocnej i wytrwałej nauki, a także lotnych myśli oraz sukcesu w finale.

Elżbieta Sroka